Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - Co robiť aby bábo prespalo celú noc????

od sisu22 » Štv Jan 15, 2009 8:50 pm

natusa mala si razne zakrocit!Neni dobre takto dovolovat...ved kazdy ma mat "svoje" :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Štv Jan 15, 2009 8:55 pm

sisu to sa povie ja som ho tam nechala a to ze dieta po case prestane ale asi nie moje, s dcerkou sme ho pocuvali s obyvacky 15min v kuse reval(nie plakal ale reval)az lapal po dychu nedalo sa ho tam nechat.ja mam teraz strach nechavat ho na manzelskej posteli uz nam raz odtial spadol.chvalabohu nic sa nestalo no fakt si neviem dat rady
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sisu22 » Štv Jan 15, 2009 9:00 pm

natusa píše:sisu to sa povie ja som ho tam nechala a to ze dieta po case prestane ale asi nie moje, s dcerkou sme ho pocuvali s obyvacky 15min v kuse reval(nie plakal ale reval)az lapal po dychu nedalo sa ho tam nechat.ja mam teraz strach nechavat ho na manzelskej posteli uz nam raz odtial spadol.chvalabohu nic sa nestalo no fakt si neviem dat rady


tak skus tak,ze ho tam das,a bud pri nom :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od alex » Štv Jan 15, 2009 9:34 pm

natusa píše:sisu to sa povie ja som ho tam nechala a to ze dieta po case prestane ale asi nie moje, s dcerkou sme ho pocuvali s obyvacky 15min v kuse reval(nie plakal ale reval)az lapal po dychu nedalo sa ho tam nechat.ja mam teraz strach nechavat ho na manzelskej posteli uz nam raz odtial spadol.chvalabohu nic sa nestalo no fakt si neviem dat rady


naš malý reval aj hodinu v kuse, ale ja som vytrvalejšia ako on :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sisu22 » Štv Jan 15, 2009 9:35 pm

alex píše:
natusa píše:sisu to sa povie ja som ho tam nechala a to ze dieta po case prestane ale asi nie moje, s dcerkou sme ho pocuvali s obyvacky 15min v kuse reval(nie plakal ale reval)az lapal po dychu nedalo sa ho tam nechat.ja mam teraz strach nechavat ho na manzelskej posteli uz nam raz odtial spadol.chvalabohu nic sa nestalo no fakt si neviem dat rady


naš malý reval aj hodinu v kuse, ale ja som vytrvalejšia ako on :lol:


alex klobuk dole pred tebou :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od alex » Štv Jan 15, 2009 9:36 pm

najlepšie je keď začnem revať ako on a hneď mi hovorí, že aby som ja neplakala :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sisu22 » Štv Jan 15, 2009 10:34 pm

alex píše:najlepšie je keď začnem revať ako on a hneď mi hovorí, že aby som ja neplakala :lol:


:D :D :D ja som tiez skusala "becat" ale maly zacal este viac a uuuuplne lutostivo :lol: hubu naspulil,to bol pohlad za vsetky prachy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Jamirka » Štv Jan 15, 2009 11:30 pm

natusa píše:sisu to sa povie ja som ho tam nechala a to ze dieta po case prestane ale asi nie moje, s dcerkou sme ho pocuvali s obyvacky 15min v kuse reval(nie plakal ale reval)az lapal po dychu nedalo sa ho tam nechat.ja mam teraz strach nechavat ho na manzelskej posteli uz nam raz odtial spadol.chvalabohu nic sa nestalo no fakt si neviem dat rady


Natusa ja sa tým, kde spia moje detivôbec netrápim :roll: Synček spáva väčšinou v postieľke, ale keď má zlé noci spáva s nami :wink: A keď má manžel nočné, spáva so mnou aj dcérka. Ja osobne rada spávam pri svojich deťoch. Keby nemal občas manžel námietky, takja by som spávalas nimi, pokým by mi sami nepovedali, že chcú už spávať bez mamy :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Pia Jan 04, 2008 1:00 am

od natusa » Pia Jan 16, 2009 7:51 am

sisu22 píše:
natusa píše:sisu to sa povie ja som ho tam nechala a to ze dieta po case prestane ale asi nie moje, s dcerkou sme ho pocuvali s obyvacky 15min v kuse reval(nie plakal ale reval)az lapal po dychu nedalo sa ho tam nechat.ja mam teraz strach nechavat ho na manzelskej posteli uz nam raz odtial spadol.chvalabohu nic sa nestalo no fakt si neviem dat rady


tak skus tak,ze ho tam das,a bud pri nom :roll:
aj to som skusala ale nic on ked zacne tak fest plakat tak az lapa po dychu potom uz sa ho tam bojim nechat vyzera akoby sa nemohol nadychnut aj ked som bola pri ńom plakal stale rovnako ale to az teraz v poslednej dbe lebo od narodenia spaval v postielke
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Pia Jan 16, 2009 7:54 am

Jamirka píše:
natusa píše:sisu to sa povie ja som ho tam nechala a to ze dieta po case prestane ale asi nie moje, s dcerkou sme ho pocuvali s obyvacky 15min v kuse reval(nie plakal ale reval)az lapal po dychu nedalo sa ho tam nechat.ja mam teraz strach nechavat ho na manzelskej posteli uz nam raz odtial spadol.chvalabohu nic sa nestalo no fakt si neviem dat rady


Natusa ja sa tým, kde spia moje detivôbec netrápim :roll: Synček spáva väčšinou v postieľke, ale keď má zlé noci spáva s nami :wink: A keď má manžel nočné, spáva so mnou aj dcérka. Ja osobne rada spávam pri svojich deťoch. Keby nemal občas manžel námietky, takja by som spávalas nimi, pokým by mi sami nepovedali, že chcú už spávať bez mamy :wink: :wink: :wink:
jamirka ked ono je to aj o mne ja sa pri nom nevispim,spim len tak na pol oka,rano stanem cela dolamana ked spal v postielke ako tak som sa vyspala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Jamirka » Pia Jan 16, 2009 10:01 am

natusa píše:
Jamirka píše:
natusa píše:sisu to sa povie ja som ho tam nechala a to ze dieta po case prestane ale asi nie moje, s dcerkou sme ho pocuvali s obyvacky 15min v kuse reval(nie plakal ale reval)az lapal po dychu nedalo sa ho tam nechat.ja mam teraz strach nechavat ho na manzelskej posteli uz nam raz odtial spadol.chvalabohu nic sa nestalo no fakt si neviem dat rady


Natusa ja sa tým, kde spia moje detivôbec netrápim :roll: Synček spáva väčšinou v postieľke, ale keď má zlé noci spáva s nami :wink: A keď má manžel nočné, spáva so mnou aj dcérka. Ja osobne rada spávam pri svojich deťoch. Keby nemal občas manžel námietky, takja by som spávalas nimi, pokým by mi sami nepovedali, že chcú už spávať bez mamy :wink: :wink: :wink:
jamirka ked ono je to aj o mne ja sa pri nom nevispim,spim len tak na pol oka,rano stanem cela dolamana ked spal v postielke ako tak som sa vyspala



Natuska, tak to je potom úplne iné, keď sa nevyspíš :? Tak to musíš byť potom neoblomná ako písala alex. Musíš byť vytrvalejšie ako drobec :roll: Je to tvrdé, ja to nedokážem, ale ja sa pri mojich deťoch vyspím pomerne dobre a to synčeka kojím v noci aj 8-10x a má už 2. roky...
S dcérkou som spávala do 3,5 roka v detskej, potom, keď sme ráno skoro vstávali, ja do roboty ona do MŠ, spávala zo dňa na deň v pohode vo svojej izbe celú noc a po tme...
Potom, keď sa narodil malý, začali sa nočné návštevy v spálni. Nedokázala som ju odstrčiť, keď mi povedala, vy ste tu všetci spolu a ja som tam sama, je mi za vami smutno, chcem byť s vami...
Tak máme dohodu, že môže k nám prísť ráno o 06:00, a spáva so mnou, keď má muž nočné, keď má dcérka narodky a meniny a na Vianoce :roll: A funguje to celkom dobre. Tak sa držte. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Pia Jan 04, 2008 1:00 am

od sisu22 » Pia Jan 16, 2009 2:05 pm

Myslim ze kazdy ma svojim sposobom pravdu...ja by som to tiez nezvladla keby krpec spal pri mne,tiez by som zle spala... nech ti da Alex "skolu" :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Pia Jan 16, 2009 5:59 pm

babenky to neni o skole ked zacne lapat po dychu musim ho jednoducho odtial vybrat.ma taky blby vek ze sa mu vysvetlit ani prikazat neda ale on isto vie co chce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sisu22 » Pia Jan 16, 2009 11:55 pm

natusa píše:babenky to neni o skole ked zacne lapat po dychu musim ho jednoducho odtial vybrat.ma taky blby vek ze sa mu vysvetlit ani prikazat neda ale on isto vie co chce.


hej vymyslat a mat muti pri sebe....mne raz tiez maly porad hykal a srdce mu strasne bilo....vtedy som ho vybrala,ale inak nie...potom s tym prestal a spinkal pekne....teraz ked ho dam do postielky,prykrijem nieco mu blabocem,a spokojne zaspi...asi treba tymto obdobim prejst...ked bude trolinku vacsii uz to bude ok.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Sob Jan 17, 2009 9:15 am

tak tak vymyala.no a este v noci ani vacer ho ani nemozem nechat vyplakat mam este dve dievcence a tie sa musia vyspat do skoly kolko krat sa to aj tak neda ale snazim sa aj o to aby sa vyspali aby boli do skoly fit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť