Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - Co robiť aby bábo prespalo celú noc????

od adinka33 » Sob Dec 06, 2008 10:47 am

aj náš prvorodený syn bol "ukážkové" dieťa zhruba od takého pol roka :lol: ....ani sme nevedeli poriadne, kedy mu šli zúbky a spával celú noc v pohodke, no obaja menší sú presný opak.... :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od martuskab » Sob Dec 06, 2008 12:02 pm

No ja som to tu trošku zakríkla s tým spaním.Malý mi spinkal v pohode aj prvý zúbok v pohode,ale teraz sa mu tlačí druhý a v noci je hore aj 2hod.Som zvedavvá ako to bude pokračovať :evil: :evil: :evil: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Pon Dec 08, 2008 2:16 pm

martuskab-uz si sa dotesila:-) co??? :lol: ja som sa tesila 3 dni,sme spali v pohode,a ide dalsi a opat bdieme :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Pon Dec 08, 2008 2:20 pm

sisu22 píše:martuskab-uz si sa dotesila:-) co??? :lol: ja som sa tesila 3 dni,sme spali v pohode,a ide dalsi a opat bdieme :twisted:
Musíme vydržať a vydržať.A netešiť sa dopredu,alebo sa tešiť,ale iba trošíčku aby sa to nezakríklo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od placek » Uto Dec 23, 2008 9:14 pm

ahojte maminy,no to VAm nezavidim my uz mame 10 a pol mesiaca,a spinkame pekne,i ked si vecer niekedy zamrmci ,ze nema cumlik :D inac ja robim veceru detske kasicky od nurilonu,nestle alebo sunarky podla toho na co natrafim na dobru noc a primixujem este piskot nech sa zasiti :lol:a rano otvarame ocka okolo7-7-30 :) :shock: drzim prsteky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Júl 01, 2008 12:00 am

od sisu22 » Uto Dec 23, 2008 10:59 pm

placek píše:ahojte maminy,no to VAm nezavidim my uz mame 10 a pol mesiaca,a spinkame pekne,i ked si vecer niekedy zamrmci ,ze nema cumlik :D inac ja robim veceru detske kasicky od nurilonu,nestle alebo sunarky podla toho na co natrafim na dobru noc a primixujem este piskot nech sa zasiti :lol:a rano otvarame ocka okolo7-7-30 :) :shock: drzim prsteky


vobec nepocitujes ze idu zubky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od placek » Str Dec 24, 2008 11:13 am

niekedy cez den ked sa mu nechce spinkat :o ale inac uplne v pohode :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Júl 01, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Dec 24, 2008 1:59 pm

placek píše:niekedy cez den ked sa mu nechce spinkat :o ale inac uplne v pohode :D


hm,tak to mam radost,ze to mate taketo....no keby si minulu noc zazila mojho maleho....spal 15 min. stale reval,ale neskutocne,az sa sponoval :cry: ale...vsetky stolicky su prerezane :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od placek » Pia Dec 26, 2008 10:06 am

a davas mu nejaky gelik na zubky??alebo mozna ho boli brusko,ja neviem ti pomoct,ked som nic nezazila :D ale nezavidim VAm :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Júl 01, 2008 12:00 am

od sisu22 » Sob Dec 27, 2008 2:35 pm

placek píše:a davas mu nejaky gelik na zubky??alebo mozna ho boli brusko,ja neviem ti pomoct,ked som nic nezazila :D ale nezavidim VAm :cry:


davala som vsetko mozne,v spajzi mam doslova pojazdnu lekaren :D brusko ho neboli,to viem isto,lebo by ukazoval na brusko keby ho bolelo,ja ked sa ho pytam co ho boli tak ukaze....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Štv Jan 01, 2009 9:24 pm

Sisu,ako teraz bubáte? Dúfam,že je to už lepšie . My máme konečne druhý zúbok prerezaný :lol: :lol: :lol: ,ale vytrpeli sme si :cry: :cry: :cry: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Pia Jan 02, 2009 12:13 am

martuskab píše:Sisu,ako teraz bubáte? Dúfam,že je to už lepšie . My máme konečne druhý zúbok prerezaný :lol: :lol: :lol: ,ale vytrpeli sme si :cry: :cry: :cry: .


vyliezli mu vsetky stolicky naraz,tak sme spali fnatasticky,ale..co cert nechcel,sme nejako prechladli,tak sa budil lebo mal plny nosik,davala som mu nasivin,ale asi mu to urobilo zle zo sliznicou,lebo mu casto tiekla krv,tak mu radsej nekapkam, tak som bola od 23.dec.az do vcera v noci skoro stale hore,a vysavala malemu nos..susedov mohlo aj porazit,stale som zapinala vysavac..ale dnes uz len raz,tak mu to prechadza..no teraz spi od osmej este nebol hore,nechrci,tak hadam bude dobre... nez pojdu ocne :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od 11zdenka11 » Pia Jan 02, 2009 9:22 am

ahojsisu toto som mala presne s malu vysli jej stolicky a ostala mi chora.a ten soplik bol najhorsi.ale teraz konecne vykluli ocne.a uz aj teraz psvu noc pekne spala.musim si zaklopat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od martuskab » Pia Jan 02, 2009 11:47 am

sisu22 píše:
martuskab píše:Sisu,ako teraz bubáte? Dúfam,že je to už lepšie . My máme konečne druhý zúbok prerezaný :lol: :lol: :lol: ,ale vytrpeli sme si :cry: :cry: :cry: .


vyliezli mu vsetky stolicky naraz,tak sme spali fnatasticky,ale..co cert nechcel,sme nejako prechladli,tak sa budil lebo mal plny nosik,davala som mu nasivin,ale asi mu to urobilo zle zo sliznicou,lebo mu casto tiekla krv,tak mu radsej nekapkam, tak som bola od 23.dec.az do vcera v noci skoro stale hore,a vysavala malemu nos..susedov mohlo aj porazit,stale som zapinala vysavac..ale dnes uz len raz,tak mu to prechadza..no teraz spi od osmej este nebol hore,nechrci,tak hadam bude dobre... nez pojdu ocne :twisted:
No Sisu,tak to ti nezávidím.Ale niekde som počula,že keď su malé deti uplakané,ako väčšie sú oto lepšie.Tak snáď sa dočkáš aj ty a vyspíš sa do ružova :wink: :wink: :wink: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Pia Jan 02, 2009 2:14 pm

spinkal celu noc....on inak ked ho nebolia zuby alebo nesopli spi od narodenia celu noc..aj ked som ho kojila,o osmej sa napil,a nanal do rana... a ze pokojnejsie???isto,ta mala tovaren na zlo nebude nikdy pokojna :twisted: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť