Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Diéta

od bubufo » Ned Jan 04, 2009 10:56 pm

MajcaRia píše:bubufo...máš pravdu...asi tie diéty sú o jojo-efekte radšej nebudem držať...ved nosím 38!!!Musím byť k sebe lepšia!!Len nevečerať po 17H nie???alebo po 18h, ved hodinka hore-dole!!!No nie??? :wink: A moja chyba je tá že ja sa napraskám...aj po desiatej v pohodke...ale dobré že nepriberám ...ale skôr momentálne zhadzujem!!! :cry: super, AJ VLK SýTY AJ OVCA CELá!!! :lol: :lol: :lol:


jasne ze je to o jojo efekte, to ze sa uz vecer neje funguje mozem potvrdit z vlastnej skusenosti,ja som sa rozorala cez sviatky, ale zas sa k tomu vratim a aj k steperu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 10:58 pm

MajcaRia píše:bubufo...máš pravdu...asi tie diéty sú o jojo-efekte radšej nebudem držať...ved nosím 38!!!Musím byť k sebe lepšia!!Len nevečerať po 17H nie???alebo po 18h, ved hodinka hore-dole!!!No nie??? :wink: A moja chyba je tá že ja sa napraskám...aj po desiatej v pohodke...ale dobré že nepriberám ...ale skôr momentálne zhadzujem!!! :cry: super, AJ VLK SýTY AJ OVCA CELá!!! :lol: :lol: :lol:


Tak to maš dobré, ja ked večer niečo zhltnem, hned sa na mna nalepí :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Ned Jan 04, 2009 10:58 pm

Pridala som fotky,tešim sa aj na vaše.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 10:59 pm

bubufo píše:
MajcaRia píše:bubufo...máš pravdu...asi tie diéty sú o jojo-efekte radšej nebudem držať...ved nosím 38!!!Musím byť k sebe lepšia!!Len nevečerať po 17H nie???alebo po 18h, ved hodinka hore-dole!!!No nie??? :wink: A moja chyba je tá že ja sa napraskám...aj po desiatej v pohodke...ale dobré že nepriberám ...ale skôr momentálne zhadzujem!!! :cry: super, AJ VLK SýTY AJ OVCA CELá!!! :lol: :lol: :lol:


jasne ze je to o jojo efekte, to ze sa uz vecer neje funguje mozem potvrdit z vlastnej skusenosti,ja som sa rozorala cez sviatky, ale zas sa k tomu vratim a aj k steperu


To hej, to fakt funguje, ja som cez sviatky nabrala 2kg a za 2 dni išli dole, len som večer už nežrala a hned to išlo dole ....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od bubufo » Ned Jan 04, 2009 11:00 pm

ja len prejdem okolo kolaca a mam ho... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od swedulka » Ned Jan 04, 2009 11:01 pm

:lol: :lol: aj ja :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 11:06 pm

paradajka píše:Pridala som fotky,tešim sa aj na vaše.


Paradajočka moja, ved vyzeráš skvele na fotečkách .... a máš zlatuľkú dcérušku :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Ned Jan 04, 2009 11:09 pm

Dakujem krásne.No ja si až tak skvele nepripadam,hlavne tých 10-15 kg navyše je na mne takých "užasných"!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od MajcaRia » Ned Jan 04, 2009 11:11 pm

bubufo a paradajka držím palčeky aby vám to vyšlo s kilami dole, aj tebe MartinaGinov!!! A pridávam sa aj ja k vám s tým že budem papať viacej zeleniny, no dnes som už papala-začala som paprikami -zelená a žltá!!!môj prvý malý úspech , a tiež veľa piť-v tom sa musím ešte zlepšiť ale najlepšia je čistá voda:lol: , ale bez chlebíka si to neviem predstaviť!!! :cry: a sladké samozrejme vynechám, aspoň zdravie si upevním, ked nepotrebujem až tak schudnúť, ale veľkosť 36by som privítala!!! :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 11:13 pm

paradajka píše:Dakujem krásne.No ja si až tak skvele nepripadam,hlavne tých 10-15 kg navyše je na mne takých "užasných"!


A kolko meriaš a vážiš?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MajcaRia » Ned Jan 04, 2009 11:14 pm

paradajka idem sa mrknúť na fotečky, ja mám tiež pridané fotečky v albumčeku tak mrknite... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 11:14 pm

MajcaRia píše:bubufo a paradajka držím palčeky aby vám to vyšlo s kilami dole, aj tebe MartinaGinov!!! A pridávam sa aj ja k vám s tým že budem papať viacej zeleniny, no dnes som už papala-začala som paprikami -zelená a žltá!!!môj prvý malý úspech , a tiež veľa piť-v tom sa musím ešte zlepšiť ale najlepšia je čistá voda:lol: , ale bez chlebíka si to neviem predstaviť!!! :cry: a sladké samozrejme vynechám, aspoň zdravie si upevním, ked nepotrebujem až tak schudnúť, ale veľkosť 36by som privítala!!! :P


uuuuu .... tak 36 aj ja, takú som mala na strednej :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od bubufo » Ned Jan 04, 2009 11:16 pm

MajcaRia: dakujem pekne ponizene budem sa snazit, aby ked stupim na vahu ruciCka neskoncila na napise NENASTUPUJTE V SKUPINKACH :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od swedulka » Ned Jan 04, 2009 11:17 pm

Ja puknem! :lol: bubufo fakt super vyroky!! :lol: Ani sa mi nechce ist spat!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Ned Jan 04, 2009 11:17 pm

bubufo píše:MajcaRia: dakujem pekne ponizene budem sa snazit, aby ked stupim na vahu ruciCka neskoncila na napise NENASTUPUJTE V SKUPINKACH :wink:


:lol: :lol: :lol: bubufo, kde ty na ten humor chodíš? .... si fakt super :lol: :lol: :lol: normálne si mi zdvyhla náladu .... manžel čumí na telku a tlačí do lepky plnú misku jedenia .....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť