Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Akú značku práčky???? Poraďte .... ďakujem :)

od MartinaGinov » Pon Jan 12, 2009 10:53 am

martinar77 píše:Ahoj Maťa. No ani si sa nepochválila, že idete kupovať svokre práčku. No, no,no.....Celú diskusiu som si poriadne neprečítala, ale toť moja skúsenosť.....Máme doma Whirpool 6zmysel, plnenú z predu, 1600otáčkovú, energetická triada A+. Som s ňou vééľmi spokojná. Pri žmýkaní síce vydáva zvuk, akoby štartovalo lietadlo, ale nie je to až také hlasné a nepohne sa nám ani o milimeter. Mám ju zabudovanú v kuchynskej linke a hŕkanie tanierov, či pohárov nehrozí. Kupovaná pred 2r. a stálo okolo 15000Sk........Pred tým som mala tiež whirpoolku a robila som v nej všetko. Farbila, vyvárala, škrobila a bola v pohode. Len mi odišla špirála a opravár čo mi ju bol opraviť povedal, že žiadne zmekčovače vody a podobné koniny. Raz začas, vliať 1L.octu a dať na 90° bez predpierky a bude v pohode. Od vtedy to tak robím a keby sme sa nesťahovali, tak mám starú práčku do teraz.........Prací prášok používam ariel a aviváž Whansou. Prášok je síce trošku drahší, ale aviváž stojí 1L.40Sk. a nedám na ňu dopustiť. Krásne vonia a cítiť ju nie len vtedy, keď je prádlo mokré.....Saške som prala veci v Lovely(aj prášok aj aviváž), ale už jej periem veci našim práškom a hoc má citlivú pokožku tak žiadne vyrážky, fľaky a podobne.....



Ahoj moja, no práčku kupujeme, ale nie pre svokru :evil: ale pre nás .... ak by sme sa odsťahovali (a dúfam, že to raz bude a čoskoro :lol: ), tak si ju určite vezmem zo sebou :lol: :lol: :lol: ...... Takže si s whirlpoolkou spokojná .... no a špirála sa dá v pohode vymeniť, ak sa pokazí niečo??? No zajtra ideme kúpiť práčku, tak potom napíšem, akú sme vybrali ..... pozdravujeme Sašku :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od Abelka83 » Pon Jan 12, 2009 7:08 pm

Ahoj som s nou spokojna ja som len za Whirpool.Ahoj.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv Jún 26, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť