Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Febrilne krce

od vedejova » Štv Máj 27, 2010 4:43 pm

danabr píše:A ešte jedna vec...to ste vedeli,že diazepan tbl,nezabranuje krčom,iba zmiernuje pripadny priebeh krčov ? toto mi povedala sestrička v nemocnici,oni mu tam diazepan vobec nedavali,mali ho pod zamkom... aj ked mal ešte nad 38 C,že netreba,naštastie ho nepotreboval /klop,klop/,a detska neurologička mi zas povedala,že ho mam davat 3X denne ak ma nad 38 C.Ake nazory od lekarov ste dostali vy ?


toto sa v nemocnici stalo aj mne, ale som si ho vyžiadala aby mi to dali písomne, že ho moje dieťa nepotrebuje, keď ho má indikovaný od neurologičky, a verte tomu že sa tie zámky rýchlo otvorili, a určite svoj význam má, že ho že ho odporúčajú, nie je to zbytočné, stačí že zmierňuje priebeh a prípadné následky, lebo čím dlhšie je dieťa vo febrilnom krči, tým horšie následky to može mať aj na mozog.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od danabr » Ned Máj 30, 2010 5:48 pm

no asi je fakt lepšie riadit sa materinskym citom, a nepočuvať až tak :twisted: lekarov a zobrat si z domu aj ten diazepan...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť