Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Tehotenstvo a porod

od zuzana171717 » Str Feb 11, 2009 2:54 pm

Je mi luto ze mas taku skusenost,co sa da robit nase skvele zdravotnictvo :(
Hlavne je ze mame krasne deticky :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od majka15 » Str Feb 11, 2009 3:01 pm

zuzana171717 píše:Je mi luto ze mas taku skusenost,co sa da robit nase skvele zdravotnictvo :(
Hlavne je ze mame krasne deticky :D

Zuzka to je pravda,hlavne ze mame zdrave deticky.
Ja mam tiez svojho gynekologa,ktory mamvtedy troska podrzal a upokojil.
Bola vtedy nedela a povedal mi nech mu zavolam ked budem mat bolesti ze on pride tiez a on prisiel na operaciu,a povedal neboj sa budes to mat uz zasebou.
Velmi si toho cenim,cele teho mi daval nadej aby som sa nebala,ze bude dobre.
Mala som 6 mesacnu ked som otehotnela a po prvom cisarskom musel nasledovat aj druhu pre maly odstup medzi nimy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od sandras » Str Feb 11, 2009 3:34 pm

no ked tu čítam tie vaše horory, ufff, tak to som ja mala fakt parádne
sice o sukromí nemože byť ani reč, kedže som si obidvakrát vybrala taky časm, že tam bolo vela rodičiek ... pri synovi mna vyviezli a hned po mne brali dalšiu rodičku

ani manžela som nemala pri porode, a ani by som nechcela ... proste mne osobne by tam viac zavadzal a znervoznoval ma ako pomáhal ...

Epidural som nemala, lebo pri dcerke to ešte nebolo take bežné ( a ani neviem, načo by mi bol, ved to nebolo zasa až take strašné) a pri synovi mi nestihli ani CTG urobiť, ani žiadna príprava nebola, rovno na porodny stol, aj tak by mi ho nestihli pichnuť, čo to šlo tak velmi rýchlo ...

šitie bolo hrozne pri dcere, lebo mi to neumrtvili ale pri synovi mi to opichli a NIČ som necítila, len take bezbolestne poťahovanie :D Vela zaleží od doktora, ako sa správa, a či da to čo može dať, aby žene pomohol...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od bubufo » Str Feb 11, 2009 4:56 pm

tak sitie bolo aj pre mna hroza citila som kazdy steh :roll:
normalne este 4 ci 5 mesiacov po porode ked som si sla dat zaviest mirenu som mala v hlave blok a nesla som sa uvolnit po tom vsetkom na koze :)

a muza pri porode samotnom by som ani ja nechcela,naco? tam sa to zomelie v podstate raz dva.
skor by som ho privitala v case pred porodom ked su kontrakcie
bud by ma nejak rozptyloval,alebo by som mala aspon komu nadavat
popripade ho mlatit cez tie bolesti :lol: ja som mala najv. kontrakcie v noci ked vsetko chrapalo este aj sestricky to bolo zufaleee na tej chodbe :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sandras » Str Feb 11, 2009 5:12 pm

bubufo, aj ja mam Mirenu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od bubufo » Str Feb 11, 2009 5:19 pm

sandras píše:bubufo, aj ja mam Mirenu :wink:


a ako? spokojna? ja ano :D kolko si za nu vycalovala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sandras » Str Feb 11, 2009 5:38 pm

bubufo píše:
sandras píše:bubufo, aj ja mam Mirenu :wink:


a ako? spokojna? ja ano :D kolko si za nu vycalovala?

nomam od mája a maximálne spokojna a vyšla ma 6000 so zavedením :roll: dosť, ale lacnejšie a šetrnejšie ako jesť tabletky ....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od bubufo » Str Feb 11, 2009 5:51 pm

sandras píše:
bubufo píše:
sandras píše:bubufo, aj ja mam Mirenu :wink:


a ako? spokojna? ja ano :D kolko si za nu vycalovala?

nomam od mája a maximálne spokojna a vyšla ma 6000 so zavedením :roll: dosť, ale lacnejšie a šetrnejšie ako jesť tabletky ....


to si lacnejsie obisla :D ja tusim 7500 a 400? zavedenie ja uz ani nepamatam mam ju treti rok.
lacnejsie a pohodlnejsie nemusis rozmyslat zjedla som? nezjedla som? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Str Feb 11, 2009 6:04 pm

Ako dlho vydrzi? Po akej dobe to treba vymenit? Mas to uz 3 roky v kuse? To je super
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sandras » Str Feb 11, 2009 6:05 pm

aj to ... aj ja som mala blbe pečenove testy od žlčníka, takže musím šetriť pečen aj žaludok ... tak hormony z Mireny sa vstrebavaju miestne a nejdu cez trávenie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Str Feb 11, 2009 6:06 pm

zuzana171717 píše:Ako dlho vydrzi? Po akej dobe to treba vymenit? Mas to uz 3 roky v kuse? To je super

Mirena sa zavádza na 5 rokov
a potom sa da vybrať alebo aj hned vymeniť za dalšiu
komu sadne, ma na 5 rokov v podstate pokoj :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od bubufo » Str Feb 11, 2009 10:34 pm

sandras píše:
zuzana171717 píše:Ako dlho vydrzi? Po akej dobe to treba vymenit? Mas to uz 3 roky v kuse? To je super

Mirena sa zavádza na 5 rokov
a potom sa da vybrať alebo aj hned vymeniť za dalšiu
komu sadne, ma na 5 rokov v podstate pokoj :wink:


tak tak :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Str Feb 11, 2009 10:45 pm

no super :D budem nad tym rozmyslat. dakujem za ispiraciu nechcem stale hltat tabletky a to nehovori o vedlajsich ucinkoch. :) Z tabletiek som mala take ,,zvlastne"" vedlajsie ucinky :oops: nemala som chut na sex a to som skusala viac druhov.Mate aj vy podobnu skusenost??Alebo len ja som ina?? :shock: :oops: :lol: ??A po vysadeni tabliet som mala tak porozhadzovane hormony ze trvalo 4 roky nez som otehotnela,vdaka mojej novej lekarke ktora prisla na to kde je problem.Teraz nemam ziadnu ochranu :cry: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od swedulka » Str Feb 11, 2009 10:50 pm

Mirena to je nieco ine ako Dana?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od nanaaa » Str Feb 11, 2009 10:53 pm

zuzana171717 píše:no super :D budem nad tym rozmyslat. dakujem za ispiraciu nechcem stale hltat tabletky a to nehovori o vedlajsich ucinkoch. :) Z tabletiek som mala take ,,zvlastne"" vedlajsie ucinky :oops: nemala som chut na sex a to som skusala viac druhov.Mate aj vy podobnu skusenost??Alebo len ja som ina?? :shock: :oops: :lol: ??A po vysadeni tabliet som mala tak porozhadzovane hormony ze trvalo 4 roky nez som otehotnela,vdaka mojej novej lekarke ktora prisla na to kde je problem.Teraz nemam ziadnu ochranu :cry: .


Ja teda tabletky neberiem, ale chuť na sex už nemám poriadne dlho. :D :D Zuzi, viac druhov tabletiek, alebo sexu? :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť