Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Tehotenstvo a porod

od veronci89 » Štv Feb 26, 2009 10:36 pm

zuzana171717 píše:Pozerat take vieda pred porodom je podla mna masochizmus :D ,ale je to kazdeho slobodne rozhodnutie :wink: ,este ze som si tam nevidela ked som rodila :D :lol:.Rodila som 2x normalne a z toho raz dvojicky.Prvy porod bol des a druhy s epiduralom - uzasny zazitok :lol: .Manzel bol pri porode ale urcite by som mu nedovolila aby mi pozeral medzi nohy :shock: ,sedkal pekne pri mojej hlave.



zuzanka kde si rodila ??

u nás epiduralku nedávaju :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Feb 26, 2009 10:37 pm

sandras píše:bubufo, aj ja mam Mirenu :wink:


čoto je zač???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Feb 26, 2009 10:39 pm

sandras píše:
bubufo píše:
sandras píše:bubufo, aj ja mam Mirenu :wink:


a ako? spokojna? ja ano :D kolko si za nu vycalovala?

nomam od mája a maximálne spokojna a vyšla ma 6000 so zavedením :roll: dosť, ale lacnejšie a šetrnejšie ako jesť tabletky ....


ty a nebolí to pri zavádzaní??? alebo pri vyberaní

jedna mamička mi vravela ze skoro umrela ked jej ju davali
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Feb 26, 2009 10:41 pm

bubufo píše:
zuzana171717 píše:no super :D budem nad tym rozmyslat. dakujem za ispiraciu nechcem stale hltat tabletky a to nehovori o vedlajsich ucinkoch. :) Z tabletiek som mala take ,,zvlastne"" vedlajsie ucinky :oops: nemala som chut na sex a to som skusala viac druhov.Mate aj vy podobnu skusenost??Alebo len ja som ina?? :shock: :oops: :lol: ??A po vysadeni tabliet som mala tak porozhadzovane hormony ze trvalo 4 roky nez som otehotnela,vdaka mojej novej lekarke ktora prisla na to kde je problem.Teraz nemam ziadnu ochranu :cry: .


ked si tak spominam ked som zzacala brat cilest po pauze tiez som nemala chut na sex a preslo ma to :D


ja som skoro 7 mes. po porode a nemám chut na sex pred tým sme to robilikazdý den bola som riadne nadrž........

ale teraz??? mozno to príde na mna tak raz do týzdna baby prejde to???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Feb 26, 2009 10:43 pm

bubufo píše:
nanaaa píše:
zuzana171717 píše:
nanaaa píše:
zuzana171717 píše:no super :D budem nad tym rozmyslat. dakujem za ispiraciu nechcem stale hltat tabletky a to nehovori o vedlajsich ucinkoch. :) Z tabletiek som mala take ,,zvlastne"" vedlajsie ucinky :oops: nemala som chut na sex a to som skusala viac druhov.Mate aj vy podobnu skusenost??Alebo len ja som ina?? :shock: :oops: :lol: ??A po vysadeni tabliet som mala tak porozhadzovane hormony ze trvalo 4 roky nez som otehotnela,vdaka mojej novej lekarke ktora prisla na to kde je problem.Teraz nemam ziadnu ochranu :cry: .


Ja teda tabletky neberiem, ale chuť na sex už nemám poriadne dlho. :D :D Zuzi, viac druhov tabletiek, alebo sexu? :D :D


Jedno aj druhe :lol: :lol: :lol: a stale nic,teraz je to uz trochu lepsie :lol: :lol:


Aj ja by som chcela niečo také vyskúšať, tabletky mi moc nerežú.Len neviem či by som to tam v nútri furt necítila.Som trošku na hlavu, určite by som si pri sexe predstavovala to teliesko vo vnútri.


co si pipi? :D ani na to nepomyslis, my sme hned otestovali ci chlapa drotiky nepichaju :D :D a v pohooode, dr povedal ze keby hej skratime
:D, mierena ma este jednu bohovu vyhodu, kramy mas take ,ze ti staci intimka, v lepsom pripade ich nemas vobec :wink:


bacha nie vzdy moja mama má danu a má riadne silné krámy
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Štv Feb 26, 2009 11:22 pm

veronci89 píše:
zuzana171717 píše:Pozerat take vieda pred porodom je podla mna masochizmus :D ,ale je to kazdeho slobodne rozhodnutie :wink: ,este ze som si tam nevidela ked som rodila :D :lol:.Rodila som 2x normalne a z toho raz dvojicky.Prvy porod bol des a druhy s epiduralom - uzasny zazitok :lol: .Manzel bol pri porode ale urcite by som mu nedovolila aby mi pozeral medzi nohy :shock: ,sedkal pekne pri mojej hlave.



zuzanka kde si rodila ??

u nás epiduralku nedávaju :(


Veronka rodila som v Bratislave Sanatorium Koch,zda sa mi ze teraz je zatvorene.Epidural je na poziadanie vopred a plati sa.Za tie peniaze to rozhodne stoji. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Štv Feb 26, 2009 11:25 pm

veronci89 píše:
bubufo píše:
zuzana171717 píše:no super :D budem nad tym rozmyslat. dakujem za ispiraciu nechcem stale hltat tabletky a to nehovori o vedlajsich ucinkoch. :) Z tabletiek som mala take ,,zvlastne"" vedlajsie ucinky :oops: nemala som chut na sex a to som skusala viac druhov.Mate aj vy podobnu skusenost??Alebo len ja som ina?? :shock: :oops: :lol: ??A po vysadeni tabliet som mala tak porozhadzovane hormony ze trvalo 4 roky nez som otehotnela,vdaka mojej novej lekarke ktora prisla na to kde je problem.Teraz nemam ziadnu ochranu :cry: .


ked si tak spominam ked som zzacala brat cilest po pauze tiez som nemala chut na sex a preslo ma to :D


ja som skoro 7 mes. po porode a nemám chut na sex pred tým sme to robilikazdý den bola som riadne nadrž........

ale teraz??? mozno to príde na mna tak raz do týzdna baby prejde to???


Urcite prejde.Ja som sa vratila do povodneho stavu asi az rok po porode :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Feb 26, 2009 11:26 pm

JA SOM RODILA 2X BEZ EPIDURALU ... ja za seba osobne neviem, načo by mi bol, zasa take strašne to nebolo :wink: ... a pri 2. by mi ho aj tak nestihli podať, porod bol velmi rýchly :D

a to kde ešte nedavaju epidural :?: , lebo ja som rodila v malej porodnici v Čadci a aj tam už davali epidural pred 7 rokmi (cez den) a teraz už uplne normalne aj v noci:wink: tiež s ato platilo vopred, ale ked ho nepodali z nejakého dovodu, dalo sa to aj nejako vrátiť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Feb 26, 2009 11:31 pm

veronci89 píše:
bubufo píše:
nanaaa píše:
zuzana171717 píše:
nanaaa píše:
zuzana171717 píše:no super :D budem nad tym rozmyslat. dakujem za ispiraciu nechcem stale hltat tabletky a to nehovori o vedlajsich ucinkoch. :) Z tabletiek som mala take ,,zvlastne"" vedlajsie ucinky :oops: nemala som chut na sex a to som skusala viac druhov.Mate aj vy podobnu skusenost??Alebo len ja som ina?? :shock: :oops: :lol: ??A po vysadeni tabliet som mala tak porozhadzovane hormony ze trvalo 4 roky nez som otehotnela,vdaka mojej novej lekarke ktora prisla na to kde je problem.Teraz nemam ziadnu ochranu :cry: .


Ja teda tabletky neberiem, ale chuť na sex už nemám poriadne dlho. :D :D Zuzi, viac druhov tabletiek, alebo sexu? :D :D


Jedno aj druhe :lol: :lol: :lol: a stale nic,teraz je to uz trochu lepsie :lol: :lol:


Aj ja by som chcela niečo také vyskúšať, tabletky mi moc nerežú.Len neviem či by som to tam v nútri furt necítila.Som trošku na hlavu, určite by som si pri sexe predstavovala to teliesko vo vnútri.


co si pipi? :D ani na to nepomyslis, my sme hned otestovali ci chlapa drotiky nepichaju :D :D a v pohooode, dr povedal ze keby hej skratime
:D, mierena ma este jednu bohovu vyhodu, kramy mas take ,ze ti staci intimka, v lepsom pripade ich nemas vobec :wink:


bacha nie vzdy moja mama má danu a má riadne silné krámy

ano pri DANE zosilneju ale pri MIRENE zoslabnu :wink:
je to niečo uplne ine :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Štv Feb 26, 2009 11:31 pm

sandras píše:JA SOM RODILA 2X BEZ EPIDURALU ... ja za seba osobne neviem, načo by mi bol, zasa take strašne to nebolo :wink: ... a pri 2. by mi ho aj tak nestihli podať, porod bol velmi rýchly :D

a to kde ešte nedavaju epidural :?: , lebo ja som rodila v malej porodnici v Čadci a aj tam už davali epidural pred 7 rokmi (cez den) a teraz už uplne normalne aj v noci:wink: tiež s ato platilo vopred, ale ked ho nepodali z nejakého dovodu, dalo sa to aj nejako vrátiť


To je super :D ze si to dobre zvladla,ja som mala prvy porod velmi tazky a priznam sa ze dalsie dietatko sme si zacali planovat az ked som sa dozvedela o epi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Feb 26, 2009 11:33 pm

veronci89 píše:
sandras píše:bubufo, aj ja mam Mirenu :wink:


čoto je zač???

prečítaj si stranky dozadu
a zavadzanie je troška nepríjemne ale nie zasa niečo hrozne
zaleží aj od šikovnosti lekára :wink:
trvalo to asi 10 minut dokopy so všetkým a vydržať sa to da, skor tlak ako bolesť a potom mi bolo trošku spabo (asi ako ked sa zdvihneš zo zubarskeho kresla :lol: ) ... no ja som myslela, že to bude horšie :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Feb 26, 2009 11:35 pm

zuzana171717 píše:
sandras píše:JA SOM RODILA 2X BEZ EPIDURALU ... ja za seba osobne neviem, načo by mi bol, zasa take strašne to nebolo :wink: ... a pri 2. by mi ho aj tak nestihli podať, porod bol velmi rýchly :D

a to kde ešte nedavaju epidural :?: , lebo ja som rodila v malej porodnici v Čadci a aj tam už davali epidural pred 7 rokmi (cez den) a teraz už uplne normalne aj v noci:wink: tiež s ato platilo vopred, ale ked ho nepodali z nejakého dovodu, dalo sa to aj nejako vrátiť


To je super :D ze si to dobre zvladla,ja som mala prvy porod velmi tazky a priznam sa ze dalsie dietatko sme si zacali planovat az ked som sa dozvedela o epi.


jasne, ked maš zlu skusenosť a Epidural ti fyzicky aj psychicky pomože... každy si musi rozhodnuť za seba
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od veronci89 » Pia Feb 27, 2009 10:43 pm

sandras píše:JA SOM RODILA 2X BEZ EPIDURALU ... ja za seba osobne neviem, načo by mi bol, zasa take strašne to nebolo :wink: ... a pri 2. by mi ho aj tak nestihli podať, porod bol velmi rýchly :D

a to kde ešte nedavaju epidural :?: , lebo ja som rodila v malej porodnici v Čadci a aj tam už davali epidural pred 7 rokmi (cez den) a teraz už uplne normalne aj v noci:wink: tiež s ato platilo vopred, ale ked ho nepodali z nejakého dovodu, dalo sa to aj nejako vrátiť



NO v úžasne trápnych nových zámkoch!! :evil: :evil: :evil:

vraj to nemoze podat nemaju na to ksolenie či čo ja neviem sami mamlajsi su tam

100 rokov za opicami ako tot by som dala do telky nech ich dobre slovensko vysmeje
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od majka15 » Uto Mar 03, 2009 3:49 pm

veronci89 píše:
sandras píše:JA SOM RODILA 2X BEZ EPIDURALU ... ja za seba osobne neviem, načo by mi bol, zasa take strašne to nebolo :wink: ... a pri 2. by mi ho aj tak nestihli podať, porod bol velmi rýchly :D

a to kde ešte nedavaju epidural :?: , lebo ja som rodila v malej porodnici v Čadci a aj tam už davali epidural pred 7 rokmi (cez den) a teraz už uplne normalne aj v noci:wink: tiež s ato platilo vopred, ale ked ho nepodali z nejakého dovodu, dalo sa to aj nejako vrátiť



NO v úžasne trápnych nových zámkoch!! :evil: :evil: :evil:

vraj to nemoze podat nemaju na to ksolenie či čo ja neviem sami mamlajsi su tam

100 rokov za opicami ako tot by som dala do telky nech ich dobre slovensko vysmeje




Veronika az tak strasne to tam nieje,vies kedze je to ine ako v Bratislave a inych vacsich mestach,tak mozme byt len radi ze v Novych Zamkoch to celkom ujde...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od levka1 » Uto Mar 03, 2009 4:22 pm

noooo mirena, ja som o nej tiež uvažovala, hodila do googlu a prečítala si diskusie, že čo na to maminky-aké majú skúsenosti a poviem, že som si to rozmyslela!!! :oops: bolo tam dosť negatívnych skúseností, samozrejme boli aj pozitívne, ale prevládali tie zlé a niektoré boli aj hrôzostrašné!!!! Ja som si to rozmyslela :roll: :oops: :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Feb 11, 2008 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť