Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - zaruka na novy tovar

od sandras » Sob Okt 23, 2010 8:51 am

Janka81 píše:a ešte dodatok :wink:

sama som mala živnosť niekoľko rokov a dobre viem,že je to nákladné prácne,ale ked si zoberieme,aká je dnes doba,je smiešne závidieť kočkám,ked si zarobia 60-100€ mesačne i bez živnosti..keby mali matky dobré materské a celkovo ženy dobrú prácu v rozumnom čase,aby sa vedeli popri tom postarať o deti a domácnosť,nikto by sa neunúval privyrábať si hoc aj takýmto spôsobom :? ale doba je už taká a každý si pomáha ako vie..mnohým fakt nie je čo závidieť :cry:


no toto som čakala, že sa niekto ozve, že tie výhrady tu píšeme snad zo závisti :roll: a milá Janka, vynásobte si tie sumy, ktoré ste tu dali minimálne tromi a budeme sa pohybovať v reálnejších číslach... pretože veeeelmi, ale fakt veeeelmi pochybujem o zdravom rozume tej matky, ktorá by kvoli 60 - 100€ riskovala naťahovačky s políciou, úradmi, pokuty a možno aj väzenie, hlavne ked ma doma deti. Vám by to stálo za to???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Okt 23, 2010 9:46 am

sandras ak ste myslela namna tak ste ma zle pochopila je to moj nazor ja nepisem ze pisete zo zavisti alebo z inych dovodov...
je to vas nazor len ja osobne nerozumiem tomu ze preco ste take nahnevane na tych lebo to ako tu pisete a clovek SI to precita a citi z toho vela hnevu a popritom ako tu pisete vas osobne ani evku neokradli alebo ste teda nemali zatial problemy s takymito maminkami co predavaju na cierno...
napisala som len moj nazor na vec ja ako to vidim a to je vsetko nechcem nikoho urazit ...ved kazda mame svoj nazor a zdielame ho tu...
ak to ze som napisala nikoho riesit nebudem len preto lebo mi to skrabe oci...mozno tuto vetu ste zle pochopila ale JA som O SEBE hovorila kedze iny dovod JA osobne BY SOM NEMALA NA NICH jedine to ze by mi to skrabalo oci :wink: ale ja musim zas len to iste napisat ja ich neriesim i ked absolutne ani nepodporujem a nevravim ze je to pekna vec predavat na cierno..
a to je snad moj posledny prispevok k teme..
pekny den kazdej dnes bude krasne slnecno ako vidim :-))aspon teda u nas :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Sob Okt 23, 2010 9:48 am

inguli, nie na vas ... citovala som janku a myslela som presne tu jej vetu, ktorú som podčiarkla

držím päste a podporujem každého obchodníka, ktoprý robí veci tak ako má a ešte sa mu vdaka jeho šikovnosti darí :D Ked budu prosperovať takíto obchodníci, bude to pre kupujúcich výborné.

nemyslím si, že by sme niekoho, kto robí obchody načierno nejakým príspevkom zabrzdili v jeho konaní ... to je proste v človeku, niekto na to žalúdok má, iný nemá. A kym budu kupujúci, ktorí bez bločku kupia, bude aj ponuka, s tým nič neurobíme ... ilúzie nemám... aj ja som už z núdze kupila bez bločku, vypomslito sa mi, poučená na vlastnej chybe sa takým "vyhodným" kúpam snažím vyhýbať.

takže pekný den ... u nas ešte hmla :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od 22Evka22 » Sob Okt 23, 2010 10:07 am

Janka81 píše:
22Evka22 píše:Janulka,,to je pravda,ale mozem hladat cele dni a nenajdem,,kedze 99% si privyraba predajom tu,,ale kedze ponukaju tovar vo vacsom mnozstve ako privyrobenie mi to nepripada....to mi musis dat za pravdu.Zatial som taky problem nemala ja,,ale kedze sa to tyka mojej rodiny,,tak ma to nastvalo.Nakolko viem,,ze kazda mamina pozera na kazdy cent,,mam setru na materskej,,kamaratky,,,zeny strykov a bratrancov,,takze presne viem,,ako takato mamina rozmysla.A kazda tomu svoju dietatu dopraje vsetko to co mu treba,,hlavne oblecenie,,z ktoreho rychlo vyrasta.
Preto ma to vie nastvat,,urcite pani hrozienko je poctiva,,pozerala som tie vecicky a su velmi pekne,,no skoda,,ze velkost ktoru potrebujeme ma rezervovanu.Ale ako si povedala ,,treba hladat dalej.
Urcite ma teraz ma plno predavajucich v zuboch,,kedze vedia,ze mam pravdu,ale kedze su take neferove a kladu si svoje vlastne podmienky,,ktore si upravuju ako im hodi....


Evka..a Ty si tu niekedy nepredávala nový tovar??[/

Ano Janulka predavala,,ale mame firmu,,poctivo razegistrovanu!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od 22Evka22 » Sob Okt 23, 2010 10:14 am

inguli píše:sandras ak ste myslela namna tak ste ma zle pochopila je to moj nazor ja nepisem ze pisete zo zavisti alebo z inych dovodov...
je to vas nazor len ja osobne nerozumiem tomu ze preco ste take nahnevane na tych lebo to ako tu pisete a clovek SI to precita a citi z toho vela hnevu a popritom ako tu pisete vas osobne ani evku neokradli alebo ste teda nemali zatial problemy s takymito maminkami co predavaju na cierno...
napisala som len moj nazor na vec ja ako to vidim a to je vsetko nechcem nikoho urazit ...ved kazda mame svoj nazor a zdielame ho tu...
ak to ze som napisala nikoho riesit nebudem len preto lebo mi to skrabe oci...mozno tuto vetu ste zle pochopila ale JA som O SEBE hovorila kedze iny dovod JA osobne BY SOM NEMALA NA NICH jedine to ze by mi to skrabalo oci :wink: ale ja musim zas len to iste napisat ja ich neriesim i ked absolutne ani nepodporujem a nevravim ze je to pekna vec predavat na cierno..
a to je snad moj posledny prispevok k teme..
pekny den kazdej dnes bude krasne slnecno ako vidim :-))aspon teda u nas :D


Inguli,,mate pravdu neokradli prave mna,,ale okradli clenov mojej rodiny,,cize sa to tyka aj mna!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od 22Evka22 » Sob Okt 23, 2010 10:28 am

sandras píše:
Janka81 píše:a ešte dodatok :wink:

sama som mala živnosť niekoľko rokov a dobre viem,že je to nákladné prácne,ale ked si zoberieme,aká je dnes doba,je smiešne závidieť kočkám,ked si zarobia 60-100€ mesačne i bez živnosti..keby mali matky dobré materské a celkovo ženy dobrú prácu v rozumnom čase,aby sa vedeli popri tom postarať o deti a domácnosť,nikto by sa neunúval privyrábať si hoc aj takýmto spôsobom :? ale doba je už taká a každý si pomáha ako vie..mnohým fakt nie je čo závidieť :cry:


no toto som čakala, že sa niekto ozve, že tie výhrady tu píšeme snad zo závisti :roll: a milá Janka, vynásobte si tie sumy, ktoré ste tu dali minimálne tromi a budeme sa pohybovať v reálnejších číslach... pretože veeeelmi, ale fakt veeeelmi pochybujem o zdravom rozume tej matky, ktorá by kvoli 60 - 100€ riskovala naťahovačky s políciou, úradmi, pokuty a možno aj väzenie, hlavne ked ma doma deti. Vám by to stálo za to???



Janulka,,teraz nejdem proti tebe,ale tiez si myslim,,ze maju na tom vacsie zisky,,kedze si navysuju tovar o 30,40 a niektore o 50%.A ako si pisala,,mala si zivnost,,my mame firmu,,takze vies..kolko penazi ide na odvody a oni si toto vsetko nechavaju.Pre 100eur by neriskovali take problemy.Ale ako som uz napisala,,pokial na taku nenarazim,,nech si predava,,ale na kazdu raz pride...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od Janka81 » Ned Okt 24, 2010 11:01 am

sandras píše:
Janka81 píše:a ešte dodatok :wink:

sama som mala živnosť niekoľko rokov a dobre viem,že je to nákladné prácne,ale ked si zoberieme,aká je dnes doba,je smiešne závidieť kočkám,ked si zarobia 60-100€ mesačne i bez živnosti..keby mali matky dobré materské a celkovo ženy dobrú prácu v rozumnom čase,aby sa vedeli popri tom postarať o deti a domácnosť,nikto by sa neunúval privyrábať si hoc aj takýmto spôsobom :? ale doba je už taká a každý si pomáha ako vie..mnohým fakt nie je čo závidieť :cry:


no toto som čakala, že sa niekto ozve, že tie výhrady tu píšeme snad zo závisti :roll: a milá Janka, vynásobte si tie sumy, ktoré ste tu dali minimálne tromi a budeme sa pohybovať v reálnejších číslach... pretože veeeelmi, ale fakt veeeelmi pochybujem o zdravom rozume tej matky, ktorá by kvoli 60 - 100€ riskovala naťahovačky s políciou, úradmi, pokuty a možno aj väzenie, hlavne ked ma doma deti. Vám by to stálo za to???


sandras..to "milá Janka" si môžete kľudne nabudúce odpustiť :roll: :wink: ..a ostatným..neviem čo sa tu do mna obúvate,ked mna tu ani nemáte čo riešiť :idea: :lol: je to môj názor a ten mi neberte pls! a je mnoho takých,čo si fakt privyrobia len pár €..o tých,čo zarobia veľa som nepísala...


..a lubica..ste taká arogantná a trapná,ako ste bola vždy,,pripomeniem časy/aby aj iné maminy vedeli/ ked ste alex i ostatné nazývali naj sliepkami a kadečím iným...čo sa tu hráte na neviniatko a chúda??
a kedže moje príspevky "ignorujete" ,tak by ste nemali na ne ani reagovať,že :wink: :wink: tak zas na dlhú dobu..ahoj 8) :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Okt 24, 2010 11:03 am

22Evka22 píše:
sandras píše:
Janka81 píše:a ešte dodatok :wink:

sama som mala živnosť niekoľko rokov a dobre viem,že je to nákladné prácne,ale ked si zoberieme,aká je dnes doba,je smiešne závidieť kočkám,ked si zarobia 60-100€ mesačne i bez živnosti..keby mali matky dobré materské a celkovo ženy dobrú prácu v rozumnom čase,aby sa vedeli popri tom postarať o deti a domácnosť,nikto by sa neunúval privyrábať si hoc aj takýmto spôsobom :? ale doba je už taká a každý si pomáha ako vie..mnohým fakt nie je čo závidieť :cry:


no toto som čakala, že sa niekto ozve, že tie výhrady tu píšeme snad zo závisti :roll: a milá Janka, vynásobte si tie sumy, ktoré ste tu dali minimálne tromi a budeme sa pohybovať v reálnejších číslach... pretože veeeelmi, ale fakt veeeelmi pochybujem o zdravom rozume tej matky, ktorá by kvoli 60 - 100€ riskovala naťahovačky s políciou, úradmi, pokuty a možno aj väzenie, hlavne ked ma doma deti. Vám by to stálo za to???



Janulka,,teraz nejdem proti tebe,ale tiez si myslim,,ze maju na tom vacsie zisky,,kedze si navysuju tovar o 30,40 a niektore o 50%.A ako si pisala,,mala si zivnost,,my mame firmu,,takze vies..kolko penazi ide na odvody a oni si toto vsetko nechavaju.Pre 100eur by neriskovali take problemy.Ale ako som uz napisala,,pokial na taku nenarazim,,nech si predava,,ale na kazdu raz pride...


Evka,všetky určite nie..ved mi zas každá netvrdte,že tu máte "pod rukou" každú jednu predávajúcu :?: :wink:
táto debatka sa posunula zas troška niekam inam,riešite tu mna a nie tie,o ktorých sa bavime :lol: takže pls kľud :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sandras » Ned Okt 24, 2010 11:39 am

Janka81, ja sa do vas neobúvam, ja sa bránim, kledže VY ste najskor napísala, že píšeme zo závisti, že si niekto privyrobí, čo sa mna dotklo ... takže ak take niečo napíšete, neožete sa potom čudovať ( a hnevať), že na to niekto zareaguje.

o tých, čo si načierno privyrobia len par € som písala vyššie ... čudujem sa im

a ešte, podla mna by tí, ktorý predavaju novy tovar a nedavaju doklad mali na to aspon upozornovať v inzeráte ... lebo kupujúci vychádza z toho, že ked ma plny album noveho tovaru, tak je to firma a doklad určite príde ... ale toto je asi na Slovensku zázrak, podla toho, čo čítam a zažívam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nelly123 » Ned Okt 24, 2010 12:56 pm

:D :D :D ...baby kludanko...hlavne akterky o ktorych ste sa chceli porozpravat,sa určite dobre"bavia"... :wink: ...moj nazor,na vec:ked nechceš nekupiš a ked kupiš "riskuješ"...o tom je naš bazarik :P ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od Janka81 » Ned Okt 24, 2010 8:43 pm

nelly123 píše::D :D :D ...baby kludanko...hlavne akterky o ktorych ste sa chceli porozpravat,sa určite dobre"bavia"... :wink: ...moj nazor,na vec:ked nechceš nekupiš a ked kupiš "riskuješ"...o tom je naš bazarik :P ...


Pravdu píšeš Deniska :wink: :wink: :wink: a o tom to tu je... :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Okt 24, 2010 8:51 pm

sandras píše:Janka81, ja sa do vas neobúvam, ja sa bránim, kledže VY ste najskor napísala, že píšeme zo závisti, že si niekto privyrobí, čo sa mna dotklo ... takže ak take niečo napíšete, neožete sa potom čudovať ( a hnevať), že na to niekto zareaguje.

o tých, čo si načierno privyrobia len par € som písala vyššie ... čudujem sa im

a ešte, podla mna by tí, ktorý predavaju novy tovar a nedavaju doklad mali na to aspon upozornovať v inzeráte ... lebo kupujúci vychádza z toho, že ked ma plny album noveho tovaru, tak je to firma a doklad určite príde ... ale toto je asi na Slovensku zázrak, podla toho, čo čítam a zažívam.


..ale nie každá kupujúca,čo tu funguje,si myslí,že tu všetci predávajú na živnosť a ak niekto môže kúpiť lacnejšie a predávajúca sa chová fér,môže to byť viacerým úplne,ale úplne jedno :wink:

a tú závisť som myslela všeobecne,nie konkrétne na Vás..preto to oslovenie "milá Janka" myslené so značnou ironiou nebolo opodstatnené :o..jediný,kto mi tu celkovo vadí je pani lubica,ale to nie som jediná..je úplne zbytočné sa naťahovať s niekym iným,ked poznám aj príjemnejšie komunikovanie :lol: ..pekný večer všetkým :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od hrozienko1 » Ned Okt 24, 2010 9:43 pm

No dakujem za vase nazory,.. aj ked som naozaj nemala v umysle otvorit takuto horucu diskusiu...teda nepocitala som s tym, ze sa takto vyostri situacia :( .... Takze ako napisal niekto baby pianko! Ved kazdy kupi co chce, a myslim ze kazda predavajuca sa snazi aby bol kupujuci spokojny... ! Takze vela dobrych obchodikov vam vsetkym! a este raz vdaka! :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Sob Apr 25, 2009 9:10 pm
Bydlisko: Partizánske

od Janka81 » Pon Okt 25, 2010 10:02 am

hrozienko1 píše:No dakujem za vase nazory,.. aj ked som naozaj nemala v umysle otvorit takuto horucu diskusiu...teda nepocitala som s tym, ze sa takto vyostri situacia :( .... Takze ako napisal niekto baby pianko! Ved kazdy kupi co chce, a myslim ze kazda predavajuca sa snazi aby bol kupujuci spokojny... ! Takze vela dobrych obchodikov vam vsetkym! a este raz vdaka! :wink:


V pohode Anka,ja to beriem športovo,pretože mám aj dôležitejšie veci ,ako sa tu rozčulovať :lol: :lol: :lol: ale aspon si mala čo čítať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Jenny794613 » Pon Okt 25, 2010 2:10 pm

lubica2403 píše:Trošku sa preceňujete - "ži a nechaj žiť" je bežne zaužívané a všeobecne používané vyjadrenie, nie nejaký váš osobný "vynález".
Opakujem - vaše príspevky - ak sa netýkajú konkrétne mňa- ignorujem
A odteraz aj tie, čo sa týkajú mňa :lol:



:D ja umrem uz ake odpichy tu idu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Sob Feb 13, 2010 1:05 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť