Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - zuby

od inguli » Sob Jún 05, 2010 7:56 pm

tak moja nezavidim ti ...drzim ti palce na zajtra aby to vsetko dobre dopadlo a hlavne bezbolestne..
robi sa to tak ze pojdes za lekarom vypytas si kartu a odnesies k novemu ale ja som nebola mam kartu este stale u tej druhej a tato nova drka ma poslala na rtg /ona ma tiez ale nie na celu celust teda ak je potrebny rtg na jeden zub/a z toho zistila vsetko co bolo treba vsetky zuby prepozerala aj 4 krat ...aby jej nic neuslo..
takze ked nemas kartu aj tak mozes mozno k nej...
tato moja je sice bez zmluv s poistovnamy ale hadam je to rovnako aj u takych co maju zmluvy..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Sob Jún 05, 2010 9:47 pm

no kapánek mi to odpuchá a bolí už len ten opuch,ale to je nič oproti starostiam iných ľudí-vid v téme "povodne" :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Ned Jún 06, 2010 10:54 pm

Janka drzim ti palce na zajtra a mozes aj ty mne :lol: boli ma ten osetreny zub od vcera ale neni to az taka silna bolest ale moze byt hocikedy silnejsia tak radsej predbehnem ak stihnem ...este je predomnou tato noc :( .. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pon Jún 07, 2010 12:41 pm

inguli píše:Janka drzim ti palce na zajtra a mozes aj ty mne :lol: boli ma ten osetreny zub od vcera ale neni to az taka silna bolest ale moze byt hocikedy silnejsia tak radsej predbehnem ak stihnem ...este je predomnou tato noc :( .. :roll:


Ako si dopadla inguli???mne môj doktore predpísal tie antibiotiká Dalacin,lebo som si ich len na sekeru brala v piatok :wink: a u zubárky ma objednala až na stredu,ale zápal okostnice,ako strašil Mudr. na pohotovosti nemám :lol: :lol: :lol: ani ma to nebolí,len ten opuch ťahá..pýtala som sa predbežne na cenu--že s rentgenom +- do 55€ + biela výpln asi daľších 25€..hahaha no paradnice,si to môžem hodiť :roll: idem šikovno mrknúť inú zubárku a beriem aj malého odtiaľ preč radšej :cry: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Pon Jún 07, 2010 1:32 pm

ahoj moja tak to je dobre ze nemas vacsi problem a netreba resekciu...
ja som tiez bola u mojej spravila rtg/bola zlata neplatila som 8 eur :P /a mam to pekne vycistene ale tie raz bolesti raz nic mam asi len chvilu kedze ta dezinfekcna latka s ktorou tie korene dezinfikuju ta sa musi vstrebat tam este a mozno som citliva na tu latku..
tak by to malo prestat ..vlastne v noci to boli ako cez den ale nebudim sa nato len malemu manzel robil v noci kakavko o 4 ej teda a vtedy mna obejme maly a tak cakame kym ocino prinesie a vtedy som tiez citila trochu bolest ale neni to na tabletky tak dufam budem ok..
v stredu uz idem skusat nove zuby ale zatial len z kovu a ked bude pasovat mostik vsade tak sa nato napali ta keramika az potom ..chcela to moja dr takto aby mohla technicka este opravit mostik ak treba a ked je tam uz aj keramika napalena nato tak tazsie sa to upravuje:)
tak drzim palce aby tie atb zabrali a prestal ta trapit ten zub
bezim dorobit kolacik...uz nakyslo cesto:)))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pon Jún 07, 2010 9:49 pm

inguli píše:ahoj moja tak to je dobre ze nemas vacsi problem a netreba resekciu...
ja som tiez bola u mojej spravila rtg/bola zlata neplatila som 8 eur :P /a mam to pekne vycistene ale tie raz bolesti raz nic mam asi len chvilu kedze ta dezinfekcna latka s ktorou tie korene dezinfikuju ta sa musi vstrebat tam este a mozno som citliva na tu latku..
tak by to malo prestat ..vlastne v noci to boli ako cez den ale nebudim sa nato len malemu manzel robil v noci kakavko o 4 ej teda a vtedy mna obejme maly a tak cakame kym ocino prinesie a vtedy som tiez citila trochu bolest ale neni to na tabletky tak dufam budem ok..
v stredu uz idem skusat nove zuby ale zatial len z kovu a ked bude pasovat mostik vsade tak sa nato napali ta keramika az potom ..chcela to moja dr takto aby mohla technicka este opravit mostik ak treba a ked je tam uz aj keramika napalena nato tak tazsie sa to upravuje:)
tak drzim palce aby tie atb zabrali a prestal ta trapit ten zub
bezim dorobit kolacik...uz nakyslo cesto:)))


Tak to Ti dobre vymyslela drka,že vyskúšať a až potom keramiku..to tieto naše fešandy sa neunúvali :wink: som zas o kus odpuchnutá,troška ma bolí dasno na dotyk,ale inak v poho :lol: tak sa lieč aj Ty a snád budeme mať potom pokoj zas roky :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Uto Jún 08, 2010 1:32 pm

zajtra idem na pol 12 skusat zuby:)))hihi niekto si ide odskusat saty a ja zuby:))no co uz ked sme takto dopadli ako dopadli:)) :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Uto Jún 08, 2010 4:59 pm

inguli píše:zajtra idem na pol 12 skusat zuby:)))hihi niekto si ide odskusat saty a ja zuby:))no co uz ked sme takto dopadli ako dopadli:)) :roll:


No moja,my sme ešte dopadli dobre,ked máme na zubára a dali sme si všetko porobiť :wink: Si predstav,kolko ľudí má v otrasnom stave celý chrup..stačí len pozerať "Aj múdry schybí" :roll: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lindda » Pia Jún 11, 2010 2:27 pm

cafte hladam dobreho zubara zubarku v ba nie najdrahsieho :-) potrebujem si dat korunky na predne zuby uz som vystriedala aspom piatich potrebujem mileho vtipneho normalneho cloveka nie sadistu nadradeneho a premudreleho :-)))
proste cloveka :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od inguli » Pia Jún 11, 2010 6:23 pm

lindda píše:cafte hladam dobreho zubara zubarku v ba nie najdrahsieho :-) potrebujem si dat korunky na predne zuby uz som vystriedala aspom piatich potrebujem mileho vtipneho normalneho cloveka nie sadistu nadradeneho a premudreleho :-)))
proste cloveka :-)


tak v tom ti bohuzial ja osobne neporadim ja byvam v St.ale tu by som ti vedela odporucat tu moju urcite len si asi daleko:) :roll: :wink: ja budem mat 9 koruniek/kovokeramika /a bude to stat 1280 ci kolko presne teda 9* 140 eur..bohuzial to ani jedna poistovna nehradi aj keby som bola u inej chodila ale uz na buduci tyzden ich mam hotove nasadia a konecne KONCIM mam vsetky zuby spravene ani minimalnu dierku nic ...a aj ked to draho vyslo ale stali tie peniaze zato...nelutujem konecne mam pokoj..no ale som este nevidela hotove korunky ale drka ma uistila ze budu krasne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Pia Jún 11, 2010 6:29 pm

Janka81 píše:
inguli píše:zajtra idem na pol 12 skusat zuby:)))hihi niekto si ide odskusat saty a ja zuby:))no co uz ked sme takto dopadli ako dopadli:)) :roll:


No moja,my sme ešte dopadli dobre,ked máme na zubára a dali sme si všetko porobiť :wink: Si predstav,kolko ľudí má v otrasnom stave celý chrup..stačí len pozerať "Aj múdry schybí" :roll: :lol: :lol: :lol:


ano mala som na zubara ale ked si clovek pomysli kolko penazi to je ...az hlava ho boli hlavne ked je viac miest kam mohli tie peniazky ist ..ale co sa da robit...sme este mlade nato aby sme boli bez zubov :lol: a tieto snad vydrzia tak citam a aj drka vravela ze az 15 rokov alee moze to byt aj oveeela viac zalezi to odtoho aj hlavne ako o nich bude postarane...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lindda » Pia Jún 11, 2010 8:44 pm

inguli píše:
lindda píše:cafte hladam dobreho zubara zubarku v ba nie najdrahsieho :-) potrebujem si dat korunky na predne zuby uz som vystriedala aspom piatich potrebujem mileho vtipneho normalneho cloveka nie sadistu nadradeneho a premudreleho :-)))
proste cloveka :-)


tak v tom ti bohuzial ja osobne neporadim ja byvam v St.ale tu by som ti vedela odporucat tu moju urcite len si asi daleko:) :roll: :wink: ja budem mat 9 koruniek/kovokeramika /a bude to stat 1280 ci kolko presne teda 9* 140 eur..bohuzial to ani jedna poistovna nehradi aj keby som bola u inej chodila ale uz na buduci tyzden ich mam hotove nasadia a konecne KONCIM mam vsetky zuby spravene ani minimalnu dierku nic ...a aj ked to draho vyslo ale stali tie peniaze zato...nelutujem konecne mam pokoj..no ale som este nevidela hotove korunky ale drka ma uistila ze budu krasne


kd je ST ???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od inguli » Pia Jún 11, 2010 9:00 pm

lindda píše:
inguli píše:
lindda píše:cafte hladam dobreho zubara zubarku v ba nie najdrahsieho :-) potrebujem si dat korunky na predne zuby uz som vystriedala aspom piatich potrebujem mileho vtipneho normalneho cloveka nie sadistu nadradeneho a premudreleho :-)))
proste cloveka :-)


tak v tom ti bohuzial ja osobne neporadim ja byvam v St.ale tu by som ti vedela odporucat tu moju urcite len si asi daleko:) :roll: :wink: ja budem mat 9 koruniek/kovokeramika /a bude to stat 1280 ci kolko presne teda 9* 140 eur..bohuzial to ani jedna poistovna nehradi aj keby som bola u inej chodila ale uz na buduci tyzden ich mam hotove nasadia a konecne KONCIM mam vsetky zuby spravene ani minimalnu dierku nic ...a aj ked to draho vyslo ale stali tie peniaze zato...nelutujem konecne mam pokoj..no ale som este nevidela hotove korunky ale drka ma uistila ze budu krasne


kd je ST ???


st ako sturovo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pia Jún 11, 2010 9:46 pm

inguli píše:
Janka81 píše:
inguli píše:zajtra idem na pol 12 skusat zuby:)))hihi niekto si ide odskusat saty a ja zuby:))no co uz ked sme takto dopadli ako dopadli:)) :roll:


No moja,my sme ešte dopadli dobre,ked máme na zubára a dali sme si všetko porobiť :wink: Si predstav,kolko ľudí má v otrasnom stave celý chrup..stačí len pozerať "Aj múdry schybí" :roll: :lol: :lol: :lol:


ano mala som na zubara ale ked si clovek pomysli kolko penazi to je ...az hlava ho boli hlavne ked je viac miest kam mohli tie peniazky ist ..ale co sa da robit...sme este mlade nato aby sme boli bez zubov :lol: a tieto snad vydrzia tak citam a aj drka vravela ze az 15 rokov alee moze to byt aj oveeela viac zalezi to odtoho aj hlavne ako o nich bude postarane...[/quote

tak tak moja,ešte sme mladé a pekné.... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Uto Jún 15, 2010 3:50 pm

....tak janka zubarka ma znova pozvala o rok ak bude vsetko ok :roll: dufam teda ze ano...
mam hotove mostiky a som max spokojna... :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť