Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - zuby

od inguli » Pia Jún 18, 2010 8:02 am

a neviete kolko stoji cca bielenie zubov?a da sa len cela rada bielit?myslim cela horna alebo cela dolna?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pia Jún 18, 2010 6:22 pm

inguli píše:....tak janka zubarka ma znova pozvala o rok ak bude vsetko ok :roll: dufam teda ze ano...
mam hotove mostiky a som max spokojna... :P :P :P


joj,ani som si nevšimla túto správičku :oops: blahoželááám :wink: :wink: a na cenu sa radšej nepýtam..hahaha
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pia Jún 18, 2010 6:26 pm

inguli píše:a neviete kolko stoji cca bielenie zubov?a da sa len cela rada bielit?myslim cela horna alebo cela dolna?



tou lampou asi nechceš,že??stojí to asi 10000.- :roll: mne spravila otlačky čelustí a potom dala vyrobiť také silikonové násadky-hornú aj dolnú a do toho sa vtláča ten bieliaci gél na noc-ten je v takých akože mini striekačkách a jeden stál pred pár rokmi asi 300,- tie násadky asi 700,- a treba min 2 tie striekačky :wink:

Nastriekaš si do do ktorej časti a na ktorý zub chceš,lebo to presne kopíruje zúbky :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Jún 18, 2010 7:15 pm

Janka81 píše:
inguli píše:a neviete kolko stoji cca bielenie zubov?a da sa len cela rada bielit?myslim cela horna alebo cela dolna?



tou lampou asi nechceš,že??stojí to asi 10000.- :roll: mne spravila otlačky čelustí a potom dala vyrobiť také silikonové násadky-hornú aj dolnú a do toho sa vtláča ten bieliaci gél na noc-ten je v takých akože mini striekačkách a jeden stál pred pár rokmi asi 300,- tie násadky asi 700,- a treba min 2 tie striekačky :wink:

Nastriekaš si do do ktorej časti a na ktorý zub chceš,lebo to presne kopíruje zúbky :lol: :lol: :lol:


no takych domacich skusach sa ja dost bojim:)))nechcem to teraz ale si kupim asi prasiatko/kasu/a nasporim si:)))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pia Jún 18, 2010 7:33 pm

hahaha..tak pekne špor..budem na Teba myslieť-bo aj ja budem :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Uto Jún 29, 2010 10:03 pm

no super...dneska rano o pol 5 aj ma budil syncek chcel kakavko a som sa zobudila s bolestamy zuba...
janka ten zub kde mam novuuu korunku draahuu :(
tak som zavolala dr.ke no ma volno ale sestra jej zavolala domov potom spat mne a ze pride mam ist dole/do mesta/
tak som sla a samozrejme vrtat dieru zo zadu do novej cca 2 tyzdnovej keramiky a precistila mi zub ...teraz tam mam aj tabletku a ked bude ok tak o tyzden mam prist...
spravila aj rtg a veru hnisave som to mala ...
joooj len to ma vytaca ze som chodila cca tri tyzdne s docasnymi korunkamy a nic zuby ok a teraz ked mi nasadia nove tak toto :twisted: :(
nevadi dufam bude uz ok sla som vcas..
a bola znova zlatunka neplatila som nic ani za rtg ...ze to mam ako darcek od nej :lol:
opat ma nesklamala je zlatunka a hlavne ze mala volno a kvoli mne dosla a to byva dost od nas teda ..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Radka6 » Uto Jún 29, 2010 10:06 pm

no hej ja mam a ani to nebilo tak drahi jak řýkali.vyšlo me to na jeden kolem 10000Kč proč se ptáš?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Pon Máj 03, 2010 2:35 pm

od inguli » Uto Jún 29, 2010 10:19 pm

Radka6 píše:no hej ja mam a ani to nebilo tak drahi jak řýkali.vyšlo me to na jeden kolem 10000Kč proč se ptáš?

nehnevaj sa no tebe by hlavu mali menit a nie zuby :idea:
a tebe se nikdo na nic neptal :wink: kdyz uz jsme u toho
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Uto Jún 29, 2010 10:26 pm

inguli píše:no super...dneska rano o pol 5 aj ma budil syncek chcel kakavko a som sa zobudila s bolestamy zuba...
janka ten zub kde mam novuuu korunku draahuu :(
tak som zavolala dr.ke no ma volno ale sestra jej zavolala domov potom spat mne a ze pride mam ist dole/do mesta/
tak som sla a samozrejme vrtat dieru zo zadu do novej cca 2 tyzdnovej keramiky a precistila mi zub ...teraz tam mam aj tabletku a ked bude ok tak o tyzden mam prist...
spravila aj rtg a veru hnisave som to mala ...
joooj len to ma vytaca ze som chodila cca tri tyzdne s docasnymi korunkamy a nic zuby ok a teraz ked mi nasadia nove tak toto :twisted: :(
nevadi dufam bude uz ok sla som vcas..
a bola znova zlatunka neplatila som nic ani za rtg ...ze to mam ako darcek od nej :lol:
opat ma nesklamala je zlatunka a hlavne ze mala volno a kvoli mne dosla a to byva dost od nas teda ..



No Ingrid,mna picne :roll: to fakt????My máme asi smolu na tie korunky a mostíky :twisted: ešte,že si neplatila a nebolí to už..úúf

P.S. riadne si ju sfúkla :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Str Jún 30, 2010 10:16 am

Janka81 píše:
inguli píše:no super...dneska rano o pol 5 aj ma budil syncek chcel kakavko a som sa zobudila s bolestamy zuba...
janka ten zub kde mam novuuu korunku draahuu :(
tak som zavolala dr.ke no ma volno ale sestra jej zavolala domov potom spat mne a ze pride mam ist dole/do mesta/
tak som sla a samozrejme vrtat dieru zo zadu do novej cca 2 tyzdnovej keramiky a precistila mi zub ...teraz tam mam aj tabletku a ked bude ok tak o tyzden mam prist...
spravila aj rtg a veru hnisave som to mala ...
joooj len to ma vytaca ze som chodila cca tri tyzdne s docasnymi korunkamy a nic zuby ok a teraz ked mi nasadia nove tak toto :twisted: :(
nevadi dufam bude uz ok sla som vcas..
a bola znova zlatunka neplatila som nic ani za rtg ...ze to mam ako darcek od nej :lol:
opat ma nesklamala je zlatunka a hlavne ze mala volno a kvoli mne dosla a to byva dost od nas teda ..



No Ingrid,mna picne :roll: to fakt????My máme asi smolu na tie korunky a mostíky :twisted: ešte,že si neplatila a nebolí to už..úúf

P.S. riadne si ju sfúkla :wink:


no si predstav ...inak vravela ze nejakych cca 40 eur potom ked dokonci zub ale aj tak o 60 eur menej kedze ten jeden na ktorom zube mi robila to iste tak za ten jeden som platila 109 a teraz este aj rtg co je 8 eur ..
namiesto 118 platit40 eur to je v pohode..ale tie zuby ma stoja teda dost penez sakraa
p.s :roll: tazky pripad ..neriesit :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Str Jún 30, 2010 5:04 pm

Ale zas si to zoberme tak,že máme parádne zúbky :lol: :lol: :lol: ešte prebieliť a fotíme..xixixixi :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť