Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alergie a ekzémy - Ach ten ekzem

od eminga » Uto Dec 02, 2008 12:44 am

Vyskúšala si už tú sódu bikarbónu??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Uto Dec 02, 2008 11:13 am

hej hej,kazdy den ju kusame,ale nevidim nejake zmeny v skrabani :( .myslim,ze to chce par dni,tak uvidime
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od dannii » Štv Dec 04, 2008 7:53 pm

tak Emi nasa mala Emuska je z toho vonku,hned ti pisem,co som vyskusala,homeopatika,ktore sa volaju rhus toxicondendrom a mast tiez homeopaticku a vola sa cicaderma.nam to pomohlo,vcera sme nasadili a dnes sme krasny,nie uplne,ale lepsime sa a konecnne sme v noci spali,lebo my sa v noci rozne driapeme,preto mala sava v ponozkach na rukach s obvazmi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Štv Dec 04, 2008 11:37 pm

Danii a tie homeopatiká sú voľnopredajné, alebo na predpis??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Dec 05, 2008 8:29 am

ahoj,su volnopredajne,moc som tomu neverila,ale zabralo to,my sa davame do formy :D :D :D :D :D .som velmi stastna,po dlhej dobe mam pocit,ze to ,co pre nu robim,ma mysel :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pia Dec 05, 2008 10:10 am

ahojky vyskúšam a dám vedieť a som rada, že malej Emuške pomohli :lol: :lol: dúfam že na dlho bude mať pokoj :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Dec 05, 2008 4:02 pm

urcite ti dam vediet,este som sa dozvedela,ze treba zohnat mlady jacmen,urobit caj a pit ho,zevraj to pomaha :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od kondllova » Sob Dec 06, 2008 12:20 am

Ja som dnes kúpila tú masť cicaderma, našej maličkej to hneď zabralo, koža jej odčervenela a večer sa ani neškriabala. Tak ďakujem aj ja za info o tejto mastičke, niekedy pomáhajú aj jednoduché veci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od dannii » Sob Dec 06, 2008 12:38 am

tak to som velmi rada,ze som pomohla. :D :D :D .nam je tiez super
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Sob Dec 06, 2008 11:12 pm

aj nám pomohla tá mastička nie je to ešte úplne ok, ale neporovnateľne lepšie, veľká vďaka :D  :D už mi šibe z toho škriabania ona sa mi na to ešte aj v noci budila a kebyže ju vidíš maličkú :cry: len dúfam, že to vydrží :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od sysa14 » Ned Dec 07, 2008 5:12 pm

jeeej baby tak to ma mrzi,ze vam to nepomohlo(ta soda) asi aj tu plati,ze kazde dieta je ine.a drzim palce, my sme si tym tiez presli a bolo to vycerpavajuce hlavne pre maleho ale chvala bohu uz bude mat 14r. a je v pohode.drzim palce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od dannii » Ned Dec 07, 2008 7:58 pm

Kapusta,ale bikarbona nam pomaha v skrabani,nie v lieceni lozisk,tak myslim,ze mne si pomohla :D .Emi hrozne sa tesim,ze vam je lesie,mne tiez hrabe z toho skriabania :( :( .Niekedy nenavidim samu seba,ze som taka nervozna,je to proste strasne,pochopi to len ten,kto take diea ma,kamosky ked to vidia,tak hovoria,ze by sa zblaznili,ja myslim,ze nemam od toho daleko,hrozim sa skolky,ze na nu nedaju pozor,vobec neviem,ako to budem riesit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od sysa14 » Pon Dec 08, 2008 10:04 am

dannii píše:Kapusta,ale bikarbona nam pomaha v skrabani,nie v lieceni lozisk,tak myslim,ze mne si pomohla :D .Emi hrozne sa tesim,ze vam je lesie,mne tiez hrabe z toho skriabania :( :( .Niekedy nenavidim samu seba,ze som taka nervozna,je to proste strasne,pochopi to len ten,kto take diea ma,kamosky ked to vidia,tak hovoria,ze by sa zblaznili,ja myslim,ze nemam od toho daleko,hrozim sa skolky,ze na nu nedaju pozor,vobec neviem,ako to budem riesit


ano ved to som aj myslela to skriabanie.no a je pravda,ze skus byt kludna(aj ked je to tazke)lebo sa to prenasa na malu.je to tazke ked si to spatne predstavim tak ma striasa.vsetky tie masticky co sme poskusali,pracie prasky az po mydlove vlocky,to skriabanie uf bolo to hrozne.moc tebe aj malej drzim palceky aby ste to vydrzali a zvladli.drzte sa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od dannii » Pon Dec 08, 2008 10:07 am

Jej dakujem,ja sa snazim,ale niekedy to nejde.ako ste to zvladli so skolkou?Strasne sa toho bojim a nervy boli v poriadku pri skriabani?ja sa idem niekedy ozaj zblaznit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od sysa14 » Pon Dec 08, 2008 11:25 am

no bolo to tak,ze ja som s nim vlastne bola dlho doma lebo zacal mat problemy s imunitou cize sme brali liecbu kde nesmel ist do kolektivu a same zapaly priedusiek dookola takze vlastne chodil do skolky az posledny rok a potom sme mu dali este odklad.aj som zacala robit ale musela som dat vypoved,tak to bolo u nas.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť