Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alergie a ekzémy - Ach ten ekzem

od dannii » Štv Dec 11, 2008 4:16 pm

tak je to aj u nas,len ona chudatko tiez vie,ze robi zle,ale neda sa,preto som vcera zasiahla a tu hnusnu mast podala.dnes je nam lepsie.skusame tu bezlepkovu stravu,tak uvidime.Mne kazdy hovori,ze okolo tretieho roku,to zacne byt lepsie,tak to ma drzi nad vodou,ale dnes som aj ja kludnejsia,ked vidim,ze sa neskriabe,aj ked je to len vdaka hormonu.Emi nepoznas nahodou nejake pochutky z kukuricnej muky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Štv Dec 11, 2008 10:10 pm

receptíky z kukuričnej múky? veru nie a ja som u dvoch detí bola na vyšetrenie na celiakiu a našťastie sa nepotvrdili a dúfam, že ani u vás :o a máš pravdu, že okolo toho tretieho roka sa to zlepšuje, keď si pomyslím čo sme prežívali ešte pred polrokom :? a ty len skúšaš tú bezlepkovú, alebo musíš, bola si aj na vyšetrení?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Dec 12, 2008 12:33 am

aoj,bolli sme,mala vysoke na psenicnu muku a objavuje sa tam lepok,tak nam povedala,nech zacneme s dietou a uvidi sa,mala ma velmi zlu stolicu,dnes uz nie,dnes je ok.ale asi hormon,.ved uvidime.nejake recepty som nasla ale 2leteli do kosa,kukuricna bublanina,no horor :( :( :( .ved sa to ani neupieklo,som v tomto laik,tak sa musim ucit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pia Dec 12, 2008 1:15 pm

ahoj a čo mala zo stolicou? my sme mali tiež a vtedy užívala 3 mesiace Biopron-probiotiká a napravila sa jej, malú zo všetkého preháňalo a hneď bola vyhádzaná...takže sa učíš variť :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Dec 12, 2008 1:23 pm

no mi sme mali strasne vrdu az nam to trhalo ritku a hrozne pachla,berieme probiotika uz pol roka a nic,tak skusame tuto dietu,nedokazem posudit ci pomaha,sice stolica je teraz super,ale vyrazky pomizli vdaka hormonu,tak musim pockat.ako ste na tom vy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pia Dec 12, 2008 1:47 pm

no my sme úplne super, akurát pobehuje okolo mňa nechce spať, tak čakám kedy prídu staršie deti, aby som mohla ešte poriadiť druhú deckú, jedna poriadi kúpelku druhá požehlí...zajtra začíname piecť...som veľmi zvedavá na tvoju malú či jej tá diéta pomôže a to jej aj koláčiky musíš zvlášť vypekať :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Dec 12, 2008 1:53 pm

ved to som aj ja zvedava,ale som stastna,ze tvoja je v pohode.aj kolaciky budem zvlast robit,vcera som je urobila kukuricne tycinky,su take tvrde,ale malej hrozne chutia,tak je spokojna,kolaciky budem robit z ryzovej muky,tak som zvedava.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pia Dec 12, 2008 2:03 pm

tak že budete mať zdravé sviatky :P a potom chlebík jej dávaš aký-nebodaj aj ten vypekáš? a vlastne prečo nie upečieš dáš do mrazničky a budeš len vyberať :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Dec 12, 2008 2:06 pm

ved tak budem robit.vcera som upiekla kukuricny,on vydrzi 2tyzdne v chladnicke,dovtedy ho spapa,tak je to pohodka.budeme mat kapra v bezlepkovej struhanke,ale myslim,ze to bude v pohode,uz som sa vyplakala,je mi lepsie,muz je super,je nam to luto,ale povedali sme si,ze su deticky ,ktore su na tom ovela horsie a tak to berieme :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pia Dec 12, 2008 2:31 pm

a možno to neprepukne (celiakia) a bude v pohodke moja sestra keď mala malú (teraz už má 16 r.) tak vždy končila v nemocnici na infúziách dokonca raz keď išla večer na pohotovosť, tak vraveli že keby príde ráno tak nedožije (mala 7 mes.) mlieko mala špeciálne na recept, vodu z vodovodu vôbec nemohla len dojčenskú príkrmy všetko bezlepkové (bola na nervy) a po roku, ako keby uťal môže všetko a vieš aká je dnes z nej pekná baba :lol: :lol: Danii tak len vydrž koľko treba :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Dec 12, 2008 2:36 pm

ved to som si povedala,radsej teraz ako potom cely zivot,davam pozor aby nic ine nejedla ako to co moze,aj my mame mliecko na predpis,financne mi to spravi na jednej krabici140sk a ma ich 5na mesiac
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pia Dec 12, 2008 2:44 pm

ja hovorím ak to pomôže dieťaťu, tak sú to dobre investované peniaze :D idem sa pustiť do tej izby,lebo je hneď tma..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Dec 12, 2008 2:49 pm

mame rovnake nazory :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od dannii » Pon Dec 15, 2008 4:01 pm

ahoj Emi ako vam je?my sme krasni a tak si uzivam,pomalicky si zvykam na tu dietu,malej sa vsetko zlepsilo,aj travenie,pokozka,no proste super,mozno nie na dlho,ale zatial fajn.Mala ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pon Dec 15, 2008 11:35 pm

ahojky to ma teší, že je Vám dobre aj my sme aby som neporiekla pekný, ináč človek má hneď lepšiu náladu :lol: my sme piekli a ani by som nepovedala ako to tie deti chytí, také boli zlaté...a čo receptíky si zohnala stáva sa z teba kuchárka na zdravú výživu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť