Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alergie a ekzémy - Ach ten ekzem

od dannii » Str Dec 10, 2008 12:53 am

no neva,som rada,ze tu mam teba,aspon sa mam komu postaZOVAT,AKO TO MAS S NERVAMI,ja som na konci, :( .ja uz nevladzem,som spion cislo 1,stale striehnem,som z toho unavena,je mi luto malej ako sa trapi,keby tie obmadzenia aspon k niecomu boli :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Str Dec 10, 2008 1:02 am

malú ešte po kúpeli natieram z mliekom z lekárne z lipolotiom...dokonca aj nohavičky žehlím...krémik na tvár používam A-dermu z lekárne a stále sa to vracia :evil: a ozaj tá cicaderma sa môže používať dlhodobo, alebo len keď je vyhádzaná?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Str Dec 10, 2008 1:08 am

v lekarni mi povedali,ze sa moze pouzivat dlhodobo,je to prirodne,tak sa nemusis bat.nam A derma nepomaha,natieram modrou indulonou,ta nam robi najlepsie,nam sa to tiez stale vracia. :( :( :( .je to zacarovany kruh,idem si lahnut,nech som rano cerstva,maj sa pekne,dobru nocku,dakujem za rady a rano sa ti urcite ozvem,ako vyzerame,pa pa :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Str Dec 10, 2008 1:20 am

Danii musíme len dúfať, že ozaj z toho vyrastú, lebo mi začne šibať a koľko máš deťúreniec? ja 4-ry, ale na Emku sa prilepilo toho najviac ona mi od mala ešte aj hnačkovala, každý mesiac hylak do roku aj pol potom som zmenila doktorku až tá ma dala na gastrovyšetrenie, stále ju sledovať z čoho kaká, z čoho sa vysype a dodržiavala som všetko do roka som nesolila, na chladničke som mala papier čo sa môže od ktorého mesiaca a výsledok žiadny :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od eminga » Str Dec 10, 2008 1:24 am

dobrú, som zvedavá pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Str Dec 10, 2008 9:41 am

no ahoj,tak tie vyrazky nam miznu,ale mame nove na lickach,ale tie tpicke ekzemove :( .som zufala,nic nejedla,co by jej malo skodit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martuskab » Str Dec 10, 2008 11:19 am

dannii píše:v lekarni mi povedali,ze sa moze pouzivat dlhodobo,je to prirodne,tak sa nemusis bat.nam A derma nepomaha,natieram modrou indulonou,ta nam robi najlepsie,nam sa to tiez stale vracia. :( :( :( .je to zacarovany kruh,idem si lahnut,nech som rano cerstva,maj sa pekne,dobru nocku,dakujem za rady a rano sa ti urcite ozvem,ako vyzerame,pa pa :?
Ahojte mamičky.Čítala som vašu diskusiu a je mi veľmi ľúto,že máte takéto starosti.Niekto má zdravé detičky a nevie si to vážiť.Rada by som vám nejak pomohla,ale neviem ako.Napadla ma len jedna vec.Danni,ak chceš mám dona veľa modrej indulony,tak ak máš záujem tak mi napíš na Nick a dohodneme sa.Držte sa.Pa pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od eminga » Str Dec 10, 2008 6:50 pm

Ahojky tak čo bola si u tej doktorky, alebo dúfaš, že sa umúdria tie vyrážky :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Str Dec 10, 2008 8:28 pm

ahoj Emi,vyrazky sa umudrili,neviem dokedy,vyradila som lepok,nasadila bezlepkove pecivo atd.uvidime,ci to nie je v tom.Vcera som ju vykupala v hypermangane,vecer natrela ichtiolkou,tak uvidime a vy ako?co brada?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Str Dec 10, 2008 11:54 pm

aby som neporiekla má to bledé nesvrbí ju to, tak dúfam že zajtra to bude ok, ráno zapnem počítač a poriadne sa k nemu ani nedostanem, upratujem vo veľkom :lol: :lol: v sobotu chcem začať piecť, mne sa deti v tom vyžívajú som veľmi zvedavá na Emku už je taká rozumná a aj ja sa teším :D a dúfam, že aspoň na jednej fotke na vianoce bude mať peknú tváričku :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Str Dec 10, 2008 11:57 pm

no ahoj,urcite bude,ja pomaly upratujem,len pri tych mojich potvorkach to bude istejsie den pred Vianocami.My sme zase na Belogene,pisala som ti,ze sa lepsi,vyzliekla som ju na kupanie a horor.uz som nemohla,tak som jej pomohla,nerobila by som to,ale zufalo sa sriabala a vrtela.Viem,ze rano bude lepsie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Štv Dec 11, 2008 12:03 am

cítim s tebou :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Štv Dec 11, 2008 12:06 am

Dakujem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .Bude lepsie,ja verim,musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.dobru nocku,idem spinkat,mala zaspala skoro,tak rano bude budicek :!: :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od dannii » Štv Dec 11, 2008 1:56 pm

ahoj Emi,ako vam je,nam to trosku zabera,aj ked viem,ake to je svinstvo.Mate sa dobre?My sme od dnes zacali nariadenu bezlepkovu dietu,ze na skusku :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Štv Dec 11, 2008 4:12 pm

Ahojky, dnes ráno spolu ležíme a začala sa škriabať normálka reflex hneď som sa otočila a nemusela som jej ani nič povedať a Emka hneď, škriabem si len ručičku :lol: ona chúďa vie, že tvár si nesmie. Tváričku nemá úplne hladkú, ale oproti včerajšku je už lepšie Danii keď bola malá mne sa vyhadzovala z paradajok, mandariniek, z brumíka z čokoládky milkinis (tú môžeme len dáke 4 mesiace) a ja mám pocit, že v poslednej dobe už nemá také prudké reakcie voľakedy keď som jej dala tak do piatich minút bola taká vyhádzaná dokonca aj z detskej peny do kúpela :( ja som dávala tú hnusnú masť, keď som sa nemohla už pozerať ako sa trápi...držím palce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť