Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alergie a ekzémy - Ach ten ekzem

od dannii » Pon Dec 08, 2008 1:12 pm

no pekne :( .Teraz som sa vratila od doktorky a dala mi papiere do secialneho sanatoria,je to skolka pre ekzematikov,staraju sa o ne sestricky,tak som rada,ale skor ako v styroch ju tam nedam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od sysa14 » Pon Dec 08, 2008 2:06 pm

dannii píše:no pekne :( .Teraz som sa vratila od doktorky a dala mi papiere do secialneho sanatoria,je to skolka pre ekzematikov,staraju sa o ne sestricky,tak som rada,ale skor ako v styroch ju tam nedam.


ja si myslim,ze ak mas moznost byt s nou doma alebo niekoho kto povaruje tak robis podla mna dobre.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od dannii » Pon Dec 08, 2008 2:09 pm

nastastie manzel nas uzivi bez problemov,tak sa neponahlam,robim sice obcas,ale to vypomoze babka,sestra.tak to je o.k.Len ja si niekedy priadam ako hrozna matka,ked len stale vravim,neskrab sa,sibe mi z toho,teraz je po tych homeopatikach lesie,ale bojim sa,ze sa nam to vrati
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pon Dec 08, 2008 8:21 pm

Tak babenky my máme krásnu tváričku (klop-klop) len dúfať, aby to bolo čo najdlhšie. Mne malá ma 3 roky v januári a tiež sa desím škôlky :twisted: A ako sa vraví, že na kožné problémy pomáha more tak my sme výnimka :D v lete sme boli v chorvátsku a prvá cesta bola k doktorke na kožné, vyhádzaná po tele, na rukách pomedzi pršteky no horor :evil: mám 4 deti z toho 2 alergické, tak aspoň tým to pomohlo :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pon Dec 08, 2008 8:31 pm

taksa tesim s tebou :D .my sme tiez o.k.tiez sme boli pekny az do dnes,dnes mala nehoda,mila teta :evil: dala malej Emke banan,mame na neho desnu alergiu,tak sme sa obsypali,ale dufam,ze do rana bude ok.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pon Dec 08, 2008 10:09 pm

Ja mám pocit, že od mala máme na všetko alergiu :evil: a ináč máš Emmu, alebo Emu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pon Dec 08, 2008 10:13 pm

ahoj mam Emmu.my sme na tom tiez tak,mam dojem,ze sa vyhadze z cohokolvek.Mozno je to zla kombinacia potravin,fakt neviem,ale ten banan mame 3,0,urcite vies o com hovorim.uz sa lepsime,len vzadu na krku,mame zavod s nechtami,skrabeme a skrabeme.to je miesto,ktore sme mali kludne,len dva razy v zivote :( ,aj to pod locoidom,ako sa drzite?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pon Dec 08, 2008 10:30 pm

ahojky my sme sa z locoidu ešte viac vyhadzovali, tak na kožnom zakázali :? a aj ja chcem Emmu nevedela som sa rozhodnúť pri pôrode a potom bolo neskoro, normálka uvažujem, že jej ho dám zmeniť, len neviem kde :( skoro za 2 týždne vianoce už máš upratané a čo darčeky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Uto Dec 09, 2008 10:48 am

no pekne. :? malej meno zmenis na matrike,to by nemal byt problem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od dannii » Uto Dec 09, 2008 7:42 pm

ahoj Emi,nevies nahodou,co by mohli byt male fialove pupaciky vzadu na krku?vobec neviem,co by to mohlo byt,malu to priserne svrbi,ani cicaderma nepomaha,nechcem ist na kozne,lebo dostaneme hormon a tomu sa chcem vyhnut :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Uto Dec 09, 2008 9:56 pm

toto mi mali dve deti tieto pupáčiky, ale keď boli malé viem že som s nimi išla k doktorke :( škoda, že som ti nepomohla :( :(
mne malá zase mrnčí, že ju brada svrbí natrela som ju a dúfam, že to prejde a nerozšíri sa jej to :? mám pocit, že čím ju viacej "ofukujem" všetko žehlím, tak tým je to horšie. Keď si pomyslím že za mesiac pôjde do škôlky tak mám hrôzu :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Uto Dec 09, 2008 11:44 pm

tak sa zajtra asi prejdeme.uvidime,co bude do rana.Je to horor,ja mam tiez dojem,ze cim viac davam pozor,tym je to horsie.Mne mala nastupi do sanatoria pre deticky s ekzemami,tak je problem zazehnany,nie je nieco take aj tam u vas?plati sa tam rovnako ako v normalnej skolke,aspon teda tu v Ba.Mala spinka od 8,tak dufam,ze potiahne do rana,ked sa tak vecer vyskrabavala.Beriete aj nejake lieky?My berieme denerel a fenistil,chodime k imunologovi,dermatologovi a aj tak sme malo kedy cisty?ako povies malj aby sa neskrabala,chape to uz,ak ano kedy zacala chapat,ze sa nemoze poskrabat do krvi?som z toho zufala,stale po nej len striehnut :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Str Dec 10, 2008 12:32 am

a aké máš veľké dieťatko? Mne si malá sama pýta mastičku a už si dá povedať (od2,5r.) len v noci je to horšie to si škrabcuje, tak ju natieram aj vtedy a už mi má aj jazvičku na tváričke :cry: mňa doktorka stále posiela len na kožné na imunitu mi dá ona proti škriabaniu nasadí fenistil bola som na gastro vyšetrení, že vraj to má súvis s trávením...
neuveríš mi, ale ja nemám ani jednu fotku malej 5 týždňou z hladkou tváričkou ,predstav si že som bola v 4 týž. na kontrole vo štvrtok a v pondelok sme leteli do BB na operáciu skrz herniu (pruh) a ešte do pol 10-tej večer som nevedela či ju budú operovať skrz žltačku a ekzém a mojej doktorke to bolo jedno :evil: :evil: tam som išla prvý krát na kožné a odvtedy sa to ťahá....a o tom sanatóriu som ešte nikdy nepočula, veď štiavnica je ako väčšia dedina :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Str Dec 10, 2008 12:39 am

malicka ma 2roky,zacina to chapat,ale nie natolko,aby to nerobila.My mame pekne fotky asi do piateho tyzdna,potom samy ezem,obcas fajn.som velmi nestastna.Citam,ze ste toho zazili dost,aj my sme mali zltacku a to velmi silnu,brali sme aj flavobion,dost dlho,ja mam dojem,ze to suvisi s travenim aj s pecenou,teraz som citala,ze to moze byt aj celiakia.Este sa vratim k tym vyrazkam,ci si nahodou nepametas,co vam dali,hrozim sa ist na kozne,stale nas chcu len hospitalizovat,tomu sa chcem vyhnut
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Str Dec 10, 2008 12:50 am

bože nepamätám, keď mi sme boli ako pokusný králik, mali sme toľko mastí :( my sme mali aj plienkovú dermatidu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť