Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Financie, Sociálne dávky - POJDE MATERSKA HORE MA IST NA MINIMALNU MZDU VIETE NIECO ???

od natusa » Pia Okt 02, 2009 8:24 pm

martinka74 píše:
natusa píše:
martinka74 píše:To mi je luto,mala si to naozaj tazke.Ale bohuzial mas pravdu,v tomto state to vobec nefunguje a ani podla mna fugovat nebude,ked kazdeho vo vlade zaujima len co a kde si nakradne a potom ta bude taky miliardar ako je Pociatek a spol. ucit ako mas vyzit s platu.Ved je to vysmech pre vsetkych slusnych ludi.


dik ale nechcela som sa stazovat len aby bolo jasne ako to tu funguje.no to je vysmech ale uprimne keby som bola na ich mieste tiez by som chcela aby bolo dobre v prvom rade mne a mojej rodine :wink:


To je jasne,ale nerezovu podlahu v garazi clovek naozaj nepotrebuje,ked su takí socialni,preco tie peniazky nedat radsej na onkologiu alebo detske domovyTo je vysmech zo slusnych ludi, si myslim.Vies je rozdiel mat sa dobre,to chce kazdy ale rozkradat stat a pritom sa smiat do oci ludom,ktorí ziju od vyplaty do vyplaty a hrat sa na socialne citiaceho a pritom podporovat len dormozracov je dost smutne.



moja v tomto state taky nie su len politici ,muz staval dom na Slavine v Blave tri krat trhali podlahy lebo sa pani domacej nepacil otien ked ju polozili.mlady ludia a uz nevedia co s peniazmi taky dom som este nevydela co sa tyka vybavenia a materialov.no ale zit by som tam nechcela,nikdy!mali ho zabespeceny jak leopoldovska veznica.ty sa tam musia bat aj spavat.o com je potom taky zivot?presne o hovne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Pia Okt 02, 2009 8:44 pm

:lol: prave vcera som pozerala tu na nete predaj bytov no aa aj takych co ty opisujes moja a ja som tiez dosla k nazoru ze naco by nam bol taky dom ved by sme sa o to kazdu chvilu bali...aj s manzelom samozrejme :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martinka74 » Pia Okt 02, 2009 8:46 pm

A prave pre toto si dnesny ludia nic nevazia.Ja to vidim na starsom synovi.Pre neho 100 eur nic nie je.Najnovsie prisiel s tym,ze chce ist na jazykový kurz na Maltu a ked som mu povedala ze je to dost penazi tam mi hovori,ze co som trapna ved tam chodia "vsetci".
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Okt 02, 2009 8:58 pm

hej hej aj ja som mala debatu so starsim synom kedze manzel sa vcera dozvedel ze zatvoria tovaren kde robi uz 15 rokov na buduci rok v marci je toho plny net..ale zasa mna moj syn prekvapil kedze som mu vravela musime si stiahnut opasok nevieme co bude s nami kedze toto bol pre nas ako blesk ze nedavno tu pracovalo viactisic ludi a my sme mysleli s manzelom ze to skrachovat nemoze asi nikdy a predsa :cry: :cry: :cry: ani nevieme zat ako dalej predavame byt zatial /nie kvoli tomu len sme v meste a radi by sme na tichu dedinu/ noo ale som odbocila syn 13 rocny mi povedal ze on si pre seba naspori,kedze stale dostava od mojej mamy minuly tyzden oberal u nich hrozno a tak dostal aj vtedy par eurikov:) a ze ma v banke mozme si tie jeho pozicat :cry: :cry: :cry: nemam slov bola som dojata
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martinka74 » Pia Okt 02, 2009 9:08 pm

Tak to je fakt zlaty chalan,ked ja poviem doma nieco na temu kriza,tak som "trapna".Moc to teraz neriesim-najhorsie stadium puberty.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Okt 02, 2009 9:12 pm

aj s nim su aj tazke dni:)co sa tyka oblecenia vlasy dlhe nevidim mu oci taky a hentaky sprej mu mam kupit ach zabava ale je aj tak na zjedenie maly pubertak:)este pride a vypusinka ma a objimali sme aj dneska prave drzal maleho brata a vravi mi ze ich mam objat oboch a maly zareagoval tak zlato ze nevedel komu ma dat pusinku :lol: :lol: :lol: lebo nakoniec sa pridal aj manzel :P :lol:


boli sme taka mala kopa stastia...teraz trochu v nestasti...ale nejako bolo aj bude ved musi byt :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martinka74 » Pia Okt 02, 2009 10:06 pm

Tak drzim palce nech to dobre dopadne,radsej ani nepozeram spravy,lebo v kazdych je len to aky podnik skrachoval.My nastastie toto riesit nemusime,aj ked neviem ci sa po materskej budem mat kam vratit,pracujem totiz v reklame a to je obor, v ktorom sa najviac skrti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pia Okt 02, 2009 10:16 pm

Inak nas drobec je tiez take male stasticko,od rana do vecera usmev na tvari.So hrozne stastna ,ze ho mam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od natusa » Sob Okt 03, 2009 4:23 am

inguli píše:aj s nim su aj tazke dni:)co sa tyka oblecenia vlasy dlhe nevidim mu oci taky a hentaky sprej mu mam kupit ach zabava ale je aj tak na zjedenie maly pubertak:)este pride a vypusinka ma a objimali sme aj dneska prave drzal maleho brata a vravi mi ze ich mam objat oboch a maly zareagoval tak zlato ze nevedel komu ma dat pusinku :lol: :lol: :lol: lebo nakoniec sa pridal aj manzel :P :lol:


boli sme taka mala kopa stastia...teraz trochu v nestasti...ale nejako bolo aj bude ved musi byt :wink:



to bolo mile ....moja pubertalna dcerenka ked ju tak trochu provokujem a opytam sa ci mi da pusinku malinka, sa najprv pootaca dookola ci sa nikto nepozera a potom mi da pusu.teda len ked nieco chce,ina som za takuto otazku tiez trapna :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Sob Okt 03, 2009 8:40 am

martinka74 píše:Tak drzim palce nech to dobre dopadne,radsej ani nepozeram spravy,lebo v kazdych je len to aky podnik skrachoval.My nastastie toto riesit nemusime,aj ked neviem ci sa po materskej budem mat kam vratit,pracujem totiz v reklame a to je obor, v ktorom sa najviac skrti.



ja som zasa v suzuki v madarsku kde v kuse teraz prepustaju takze sa tam vratim z materskej a mozem hned na nezamestnanecke :cry: no nejak to len bude.. :wink:

a kolko je rozdiel medzi detmi?u nas Gregor ma v aprili 13 a Adam ma v maji 2 roky:)teda budu mat
Naposledy upravil inguli dňa Sob Okt 03, 2009 12:31 pm, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Sob Okt 03, 2009 8:44 am

natusa píše:
inguli píše:aj s nim su aj tazke dni:)co sa tyka oblecenia vlasy dlhe nevidim mu oci taky a hentaky sprej mu mam kupit ach zabava ale je aj tak na zjedenie maly pubertak:)este pride a vypusinka ma a objimali sme aj dneska prave drzal maleho brata a vravi mi ze ich mam objat oboch a maly zareagoval tak zlato ze nevedel komu ma dat pusinku :lol: :lol: :lol: lebo nakoniec sa pridal aj manzel :P :lol:


boli sme taka mala kopa stastia...teraz trochu v nestasti...ale nejako bolo aj bude ved musi byt :wink:



to bolo mile ....moja pubertalna dcerenka ked ju tak trochu provokujem a opytam sa ci mi da pusinku malinka, sa najprv pootaca dookola ci sa nikto nepozera a potom mi da pusu.teda len ked nieco chce,ina som za takuto otazku tiez trapna :wink:



mne uz parkrat vraveli ze mam sa tesit ze mam synov lebo u dievcatok je to horsie samozrejme len v uvodzovkach a nie vsetky su take :wink: moja kamaratka ma dceru ale odkedy ju chyta puberta ona je ako velka dama nepusinkuje a blbo sa citi ked s mamou ide a stretne kamosov :roll: :roll: a moj je absolut iny vraj oni su viac za maminkami chlapci aspon moj ano /sice za ocinom ani nemoze byt kedze sa nanho vykaslal po rozvodu ked mal Geri 4,5 roka jeho ocinkom ako on vravi je moj 2 manzel :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martinka74 » Sob Okt 03, 2009 8:46 am

Marcel bude mat vo february 15 a Samuel 2 roky.No mame trochu vacsi rozdiel.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Okt 03, 2009 8:49 am

martinka74 píše:Marcel bude mat vo february 15 a Samuel 2 roky.No mame trochu vacsi rozdiel.



aj my sme chceli Samka najprv :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Donelly » Sob Okt 03, 2009 9:25 pm

mataka píše:Ahojte teraz nam ze vraj zvysili matersku o 5 eur ,neviem ci to aj unesem ,ale minimalna mzda to asi nebude nikdy ,lebo dochodky su prednejsie nemam nic proti dochodcom ,ale aby mali viac a pritom nepotrbuju nic ja to vidim na nasej babke :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: jedna fertucha na mesiac a ides a muz robi od rana do vecera ani doma neni aby sme vyzili ,to tiez nieje spravne ,cely den neni s malym ani ho nevidi poriadne.My si s tym nepomozeme ,ja doprajem nasim politikom zit z almuzny ktoru dostavame my,zachvilu by skapali sorry za vyraz ,ale co sa uz tu deje to nieje normalne :!: :!: :!: :!: :!: Strasne ma to jeduje :evil: :evil: :evil: :evil:

Ahojte, ja to poznám, tiež máme s manželom často konflikt, že stále pracuje dokonca aj cez víkendy. A keď večer príde domov nie je schopný už nič s deťmi prebrať a to ich máme tri. Je mi ľúto, že mu to ich detstvo uniká. A na nás ženách je všetko ostatné a dostávame za to takú almužnu:-((
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Sep 13, 2008 12:50 pm

od natusa » Sob Okt 03, 2009 10:20 pm

Donelly píše:
mataka píše:Ahojte teraz nam ze vraj zvysili matersku o 5 eur ,neviem ci to aj unesem ,ale minimalna mzda to asi nebude nikdy ,lebo dochodky su prednejsie nemam nic proti dochodcom ,ale aby mali viac a pritom nepotrbuju nic ja to vidim na nasej babke :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: jedna fertucha na mesiac a ides a muz robi od rana do vecera ani doma neni aby sme vyzili ,to tiez nieje spravne ,cely den neni s malym ani ho nevidi poriadne.My si s tym nepomozeme ,ja doprajem nasim politikom zit z almuzny ktoru dostavame my,zachvilu by skapali sorry za vyraz ,ale co sa uz tu deje to nieje normalne :!: :!: :!: :!: :!: Strasne ma to jeduje :evil: :evil: :evil: :evil:

Ahojte, ja to poznám, tiež máme s manželom často konflikt, že stále pracuje dokonca aj cez víkendy. A keď večer príde domov nie je schopný už nič s deťmi prebrať a to ich máme tri. Je mi ľúto, že mu to ich detstvo uniká. A na nás ženách je všetko ostatné a dostávame za to takú almužnu:-((




toto mam doma aj ja deti tri a manzel stale v praci sviatky ,piatky,soboty ,nedela a ked nie v robote tak su to fusky aj dnes bol a zajtra zase.fuuu ha tiez je vsetko na mne a niekedy to vedie k vymene nazorov ale...ked ma cassssssssssssss tak sa venuje jak sa ma a uz som pochopila aj to ze keby nemakal nemohli by sme si dovolit trosku viac...priklad niekam ist a tak
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť