Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - Znelec v odbore genetika - testy DNA

od zanebudka23 » Pon Okt 12, 2009 8:25 pm

myslíš tarzycia že lampáreň by sa tým zaoberala? a pravdu povediac netúžim po takom rozruchu, chcem už len výsledky, mať už pokoj, koniec stresu z obáv, že by sa druhá strana mohla pokúsiť o manipuláciu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od TARZYCIA » Pon Okt 12, 2009 9:38 pm

A SI SI ISTA ZE SA TO UZ NESTALO??? KDE ON VLASNE TU V PO SIDLI??? A FAKT PRERABA ??? A KRV MA KDE DOMA V CHLADNICKE??

neviem ale keby som bola na tvojom mieste nedoverovala by som im ... aj keby som mala cakat dalsie 3mes ...je to len moj nazor ...a este jedno co urobs ak sa to otcovstvo nepotvrdi??? chcem sa opytat ak ste boli na odber boli ste v jeden cas??? stretli ste sa tam???TARZY
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od zanebudka23 » Uto Okt 13, 2009 6:04 pm

no každý hovorí že DNA sa falšovať nedá, ale nikto ma o tom nepresvedčí, istotu budem mať až keď budú výsledky. brali nám sliny, krv už teraz neberú, potom nás odfotili a zobrali mi otlačok prsta plus prefotili si OP a RL malého. Neboli sme však obe strany v jeden termín, takže aj napriek tomu všeetkému ma nikto nepresvedčí, že ak niekto chce / znalec, alebo asistentka / následne môže vzorku vymeniť. Nechcem však nikomu krivdiť ak je to všetko len nešťastná zhoda okolností. Znalec sídli na fakulte prírodných a humanitných vied, takže vzorky by mal skladovať tam. A ke´d sme tam boli rekonštruovali tam sociálne zariadenia.
Štve ma len to že každý týždeň povie niečo iné prečo nemôžu byť hotové a každý týždeň povie že budúci už budú, a ešte je taký bezcharakterný že jednoducho zloží ak sa ho chcem opýtať prečo to robí.
A ak by tie testy nedopadli v môj prospech mám právo požiadať o revízny posudok, žalovať znalca aj otca malého za pokus o odvod, čo jednoznačne aj urobím, ak by bolo treba. Pretože otcom malého je jednoznačne žalovaný, a aj keby sa na hlavu postavil a hádzal o zem, a podplatil aj neviem koho aj tak sa to raz dokáže
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od anette23 » Uto Okt 13, 2009 9:56 pm

zanebudka23 píše:anett ja by som ho aj zmenila, len každý týždeň si vravím že už termín dodrží, a obávam sa že ak požiadam súd teraz o zmenu zas prejdu najmenej tri mesiace. muselo by byť pojednávanie kde by sme obaja museli súhlasiť s novým znalcom, potom zas kým súd nového osloví, ten kým nás zase predvolá na odbery. Aj keby výsledky boli do pár dní, aj ta je to kopa času keďže aj súdu "chvíľu" trvá kým porobí čo treba a každý papier môže na pošte stáť 18 dní, kým si ho adresát prevezme, no ...., aj keď sudkyňa sa naozaj snaží, čo viem už znalcovi posielali de urgencie a tiež povedala že mu určite dá pokutu, ale čo je pre znalca pár tisíc, keby že je pokuta aspoň štvor - násobná ako cena testov, tak by si to asi rozmyslel, ale takto....


síce to je fakt tieto súdne "procedúry" sú neskutočne komplikované a pravdupovediac asi ani mne by sa nechcelo absolvovať tie ťahanice odznova,tak len dúfam,že ti to dobre dopadne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od zanebudka23 » Pon Okt 19, 2009 8:42 pm

ďakujem anett, ja tiež dúfam že už to bude ok, zajtra sa už zase chystám zavolať na súd, či už sú výsledky tam, tak držte palce, nech to už konečne máme
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od zanebudka23 » Štv Okt 22, 2009 10:22 pm

tak konečne ich máme, sú v prospech nás, takže podvod sa chvalabohu nekonal. aj keď som fakt mala riadne obavy keďže to znalcovi trvalo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od natusa » Pia Okt 23, 2009 8:31 am

zanebudka23 píše:tak konečne ich máme, sú v prospech nás, takže podvod sa chvalabohu nekonal. aj keď som fakt mala riadne obavy keďže to znalcovi trvalo.



som rada ze vam to vyslo ako ste chcela ale povedzte mi teraz cakate ze sa otec bude hlasit k dietatu ,alebo ze len bude na dieta platit?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od ellanoir » Pia Okt 23, 2009 8:46 am

natusa píše:
zanebudka23 píše:tak konečne ich máme, sú v prospech nás, takže podvod sa chvalabohu nekonal. aj keď som fakt mala riadne obavy keďže to znalcovi trvalo.



som rada ze vam to vyslo ako ste chcela ale povedzte mi teraz cakate ze sa otec bude hlasit k dietatu ,alebo ze len bude na dieta platit?


Podla mna dobre urobila, ze toho "uzasneho" chlapa dala na DNA- aspon ju nikto nebude ohovarat,... ludia su zli a verte mi, cely zivot by ju aj dieta podpichovali, ze ktovie cie to je, ona ze je....

Chlapec si uzil, omylom :roll: urobil dieta a chcel sa zbavit zodpovednosti... ale mu to nevyslo- mozno je v tom kus hrdosti, ze ho zanebudka dala na sud, ale v tomto pripade jej len ta zostala... teraz to bude mat aj na papieri, ze sa nema za co hanbit a ona je ta, ktorej bolo ublizene.

JOOJ, inak ten chlap teraz musi mat jake nervy... :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od natusa » Pia Okt 23, 2009 11:46 am

ellanoir píše:
natusa píše:
zanebudka23 píše:tak konečne ich máme, sú v prospech nás, takže podvod sa chvalabohu nekonal. aj keď som fakt mala riadne obavy keďže to znalcovi trvalo.



som rada ze vam to vyslo ako ste chcela ale povedzte mi teraz cakate ze sa otec bude hlasit k dietatu ,alebo ze len bude na dieta platit?


Podla mna dobre urobila, ze toho "uzasneho" chlapa dala na DNA- aspon ju nikto nebude ohovarat,... ludia su zli a verte mi, cely zivot by ju aj dieta podpichovali, ze ktovie cie to je, ona ze je....

Chlapec si uzil, omylom :roll: urobil dieta a chcel sa zbavit zodpovednosti... ale mu to nevyslo- mozno je v tom kus hrdosti, ze ho zanebudka dala na sud, ale v tomto pripade jej len ta zostala... teraz to bude mat aj na papieri, ze sa nema za co hanbit a ona je ta, ktorej bolo ublizene.

JOOJ, inak ten chlap teraz musi mat jake nervy... :twisted:



ja to beriem s opacnej strany ale ako som uz pisala je to kazdeho osobna vec ako sa rozhodne.uz som pisala ze by som dala neviem co aby tam ten chlap na papiery nefuguroval .moj muz by si deti osvojil ale aj ked to urobi co je ovela tazsie ten dotycny tam uz ostava na cely zivot .a moj nazor je taky ze nie je otec ten kto splodil ale ten kto vychova!!!!vcera to pekne povedali v jednom seriali ze otcom je ten kto dieta nauci behat ,byciklovat a podiela sa na tom aby bol s drobca dobry clovek ,to je podala mna otec a nie ten co je opeciatkovany na papiery
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Pia Okt 23, 2009 12:46 pm

:wink: ano natuska presne tak to je... otcom je byt s detmi a vychovavat nie splodit a kaslat na ne ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od zanebudka23 » Pia Okt 23, 2009 5:15 pm

natusa píše:
zanebudka23 píše:tak konečne ich máme, sú v prospech nás, takže podvod sa chvalabohu nekonal. aj keď som fakt mala riadne obavy keďže to znalcovi trvalo.



som rada ze vam to vyslo ako ste chcela ale povedzte mi teraz cakate ze sa otec bude hlasit k dietatu ,alebo ze len bude na dieta platit?



nečakám od neho nič a ani od neho nič nechcem, nech si žije svoj život ako chce, my sme spokojní aj bez neho a určite nám je lepšie ako žiť s takým človekom, v podstate som rada že sa ukázal už teraz. Ale ako som už povedala nikto nebude môjmu dieťaťu hovoriť že ktovie čí je. Elenor to v podstate vystihla. A aj keby v tom bola aj moja hrdosť, prečo by som mala niekomu dovoliť, aby po nej len tak pokojne šliapal. A hrdá určite som, ale na svojho syna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 14, 2009 9:54 pm

od natusa » Pia Okt 23, 2009 6:17 pm

zanebudka23 píše:
natusa píše:
zanebudka23 píše:tak konečne ich máme, sú v prospech nás, takže podvod sa chvalabohu nekonal. aj keď som fakt mala riadne obavy keďže to znalcovi trvalo.



som rada ze vam to vyslo ako ste chcela ale povedzte mi teraz cakate ze sa otec bude hlasit k dietatu ,alebo ze len bude na dieta platit?



nečakám od neho nič a ani od neho nič nechcem, nech si žije svoj život ako chce, my sme spokojní aj bez neho a určite nám je lepšie ako žiť s takým človekom, v podstate som rada že sa ukázal už teraz. Ale ako som už povedala nikto nebude môjmu dieťaťu hovoriť že ktovie čí je. Elenor to v podstate vystihla. A aj keby v tom bola aj moja hrdosť, prečo by som mala niekomu dovoliť, aby po nej len tak pokojne šliapal. A hrdá určite som, ale na svojho syna.


ono ako vravim kazdy si tym musi prejst sam.ja sa len zasmejem lebo som obdobie svojej hrdosti tiez prezila .prosim nehnevajte sa za moju uprimnost ,vidim vo vas seba pred par rokmi a to ako ste pisala mozme byt tak rovnako stare.prajem vam s drobcekom velmi vela zivotnych uspechov :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sisu22 » Pia Okt 23, 2009 9:36 pm

alex píše:
zanebudka23 píše:Ak sa niekto nevie postaviť k veci ako chlap a je taký zbabelý a bezcharakterný že ma namiesto toho začne ohovárať, že ktovie s kým malého mám. Nikto zo mňa nebude robiť k......,


tak už len skrz toto, by som ho nedala zapísať do RL ....
zanebudka23 nechápem ťa, keď sa on k tomuto takto stavia tak načo to robíš? potrebuješ ho k životu? tým , že ho dáš zapísať do RL sa nezačne správať zodpovedne, ani ťa neprestane ohovárať, nemusí ti ani platiť :idea: ty môžemš mať akurát neskôr z toho problémy ... ako napísala natusa:"ja by som dala velmi vela za to keby sa meno otca dalo s papierov vymazat."


alex tak o tom hovor,keby sa dalo vymazat. Poviem ti,byvali mi plati,teraz mu sud urcil 100eur mes. ale radsej keby neposlal ani cent a maleho sa vzdal,lebo takto mi len krv pije,malemu sa nevenuje len na mna cumi :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Okt 23, 2009 9:40 pm

baby ked tu citam tie priezviska,neviete mi poradit? maly ma priezvisko po mne,ked sa vydam(nie za jeho otca),maly zostane povodne priezviskom?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Okt 23, 2009 9:44 pm

alex píše:Dlho som váhala či mám ešte prispieť ALE nedá mi to....

zánebudka, priznaj si, že z tvojej strany ide iba o to, aby si budúcemu "oteckovi" dokázala, že to dieťa je jeho :idea: podľa mňa tu nejde o to, aby malo dieťa zapísaného otca v RL ani nič podobné. Ty mu len chceš niečo dokázať...
Taký chlap si nezaslúži aby bol otec, aj keď len na papiery a tebe sa veeeľmi čudujem, že po tom všetkom čo ti povedal ho tam chceš uviesť...

a teraz ťa nechcem urziť, ale ako si napísala nejde tu o hrdosť, ale skôr o blbosť

ja ti len prajem, aby si sa dobre rozhodla, a nikdy svojho činu nelutovala


pekne napisane,suhlasim.
No dufam,ze jej to dobre dopadne,a nikdy to neolutuje. Ale takeho otca mat v RL,by som nechcela,Mne je do placu,ked si predstavim,ze moj syn ma nakeho debila za otca...no mat vtedy viac rozumu :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť