Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - NasPatko mate skusenosť?

od vanana » Pon Nov 30, 2009 2:23 pm

kriskovalud píše:inak dievcata ten citat na pokeci nema chybu ako nas miluje tak ze vsetkych okrada to je cinik egoista a toto ako vychova slusne poctive a pre spolocnost potrebne dieta ...... no ja to neviem posudit ale vzhladom na jej charakter som uplne zdesena




ja aj tak uz nakupujem len u overenych mamiciek a pri kazdej novej nakupujuce sa trasiem aby ma neobtiahla o tovar alebo o peniaze a myslim si ze sa da dohodnut vseliako a nie len okradat je to ubohe.


a ze ma ten charakter este to skusat dalej no to sa nenarodilo s chrbtovou kostou a svedomie to tiaz nema...... urcite sa spojte a podho na nu a udat ju nech sa tu da kludne obchodovat.
Ja len stale nechapem preco to robia dookola aj ked su blokovane neverim zeby si to nepozichrovali na BB aby sa im to nestavalo,je to pre mna nepochopitelne ... ved odtial utekaju super maminky.



Tak som sa aj ja dockala! Dnes mi prisli od nej peniaze za dobierku.Ale asi by ju neprebrala keby som jej nenapisala par emailov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 7:22 pm

od kriskovalud » Pon Nov 30, 2009 2:33 pm

no to sa ani necudujem ked si ju bombardovala meilmi.
:shock:
hlavne je ze sa dostali k tebe. :D

Minule po precitani jednej diskusie,som ostala zarazena ked som videla ze ja prihlaseny liliputan ktory ma blokovany ucet a unudena 21 tiez par tyzdnov dozadu no ja nato nemam slov a presla ma chut tak som to hned vypla a nechcelo sa mi ani tuknut na bazar a nehovoriac o tom ze stale dookola sa prihlasuju bloknuty inzerenti a stale pod inymi nickmi,no ved clovek len aby zistoval a hladal ked sa mu niekto ozve ci to nahodou nieje jeden z tych co radi nakupuju zadarmo :!: A potom sa nejake maminky zlostia ze ak maju o nieco zaujem hned sa najdu na diskusii,ale co uz ked su niektore take vytrvale a stale je im malo a snazia sa dalej okradat a mamit tovar alebo peniazky.!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od vanana » Uto Dec 01, 2009 10:07 am

[quote="kriskovalud"]no to sa ani necudujem ked si ju bombardovala meilmi.
:shock:
hlavne je ze sa dostali k tebe. :D

Minule po precitani jednej diskusie,som ostala zarazena ked som videla ze ja prihlaseny liliputan ktory ma blokovany ucet a unudena 21 tiez par tyzdnov dozadu no ja nato nemam slov a presla ma chut tak som to hned vypla a nechcelo sa mi ani tuknut na bazar a nehovoriac o tom ze stale dookola sa prihlasuju bloknuty inzerenti a stale pod inymi nickmi,no ved clovek len aby zistoval a hladal ked sa mu niekto ozve ci to nahodou nieje jeden z tych co radi nakupuju zadarmo :!: A potom sa nejake maminky zlostia ze ak maju o nieco zaujem hned sa najdu na diskusii,ale co uz ked su niektore take vytrvale a stale je im malo a snazia sa dalej okradat a mamit tovar alebo peniazky.!!

Uz to nie je to co byvalo,sa to tu nejak zvrhlo.uz sa neda verit nikomu.Iste je ze uz nikomu nic neposlem kym nebudem mat peniaze na ucte. A uz ziadna dobierka alebo vymena nehrozi! Ze sa tak nehambia klamat a okradat aj ked len o par korun - ja by som sa pod zem od hamby prepadla!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 7:22 pm

Dobry den Ja som sa ties dal obabrat o peniaze pred tyznom

od peter9285928592 » Ned Júl 29, 2012 3:32 pm

Denisa22 píše:
vanana píše:....Aj sa som reagovala na jej ziadost ci nieco nevymenim a pekne som naletela.posielala som jej detsku buginu na dobierku.tak cakam ze sa mi teraz vrati.pozerala som si diskusiu a je tam pisane ze sa jej oklamane mamicky maju ozvat na meil ajkas1307@azet.sk.tak som si ten jej nick na azete pozerala a ma tam rodinne fotky a syna Patrika!!!!! takze nick NasPatko sediiiii.aspon viem ako vyzera zenska ktora nas dobre povodila za nos a osklbala o peniaze.Tak si to pozrite aj Vy!


ahojky Vanana :-) noo mna to celkom zaujmalo tiez tak som sa na ten pokec mrkla...Tato pani sa vola LUBICA GAŠPROVA ako som uviedla vyssie..je zo Žilinského kraja a ta adresa vyssie, na ktorej sa mala odohrat vymena, moze byt niekto známi. Ta adresa je Roman gežo,Lúčna 1011/4, Bytča 014 01. Tato pani nema manzela ,ako mi tvrdila, udava , ze je slobodna a inde , ze jej vztah nefunguje. Takze predpokladam, ze ma nemanželske dieta a ta adresa je jej dietata otca... aaaa este som sa nieco dozvedalaaa,co vás mozno bude zaujmat a nech to aj číta pre mna za mna.. tato pani ma nick na azete ako:


ajkas1307@azet.sk
lagunka222@azet.sk
LubicaG11@azet.sk
gasprovalubica@azet.sk


atial 4 vytvorene nicky na pokeci.Posledny udava CZ,ale nech Vás to neodradi, pracovala v CZ,tak preto tak udava, aj že ma 1 dieta a vola sa Patko.

Tato slečna teda pani ma len 23 rokov,ako udava.Je nezamestnana, vyucena ako cukrarka... a ved precitajte si.. ako ona s nami, my s nou :-)

aaaa este nieco,nie v zlom,ale nemyslite si , ze vám peniazky da,ak je nezamestnana.. je to moj nazor,nenechajte sa osalit!!!!! :wink:
Dobry den Ja som sa ties dal obabrat o peniaze pred tyznom o 40e ma to tak sere ale ani jej adresu neviem zohnat iba co vy ste dali jej meno :roll: ide ma porazit co som sa ja nemrkol na nu ja som ale blb
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 29, 2012 3:08 pm

od peter9285928592 » Ned Júl 29, 2012 3:41 pm

lindda píše:
sisu22 píše:
TARZYCIA píše:tak este pockaj den max dva a docitas sa ...


hm,tak ok


ani mne sa na tom nezda nic zle je to iba na nej ak jej nieto dam a co a ak ymiena ved aj ja vymienam, netreba hned na kadzeho ist hrrrr. Mozno sa mylim ,ale ja by som do nikoho neutocila bezdovodne



Dobry den pozna niekto ajkas1307@azet.sk???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 29, 2012 3:08 pm

Re: zlodejna

od peter9285928592 » Ned Júl 29, 2012 4:51 pm

anette23 píše:
hanah25 píše:
anette23 píše:
hanah25 píše:
anngels píše:
hanah25 píše:da sa to podla vas ohlasit aj na polici nech je pozastavia ucet hm?



pokial to presahuje 6000sk tak ano inak snou nebudu robit nič a musite man nejaký doklad že ste jej poslali peniaze
doklad o vlozeni peniazov na ucet mam.suma bola 21euro da sa s tym nieco urobit?


jasné,že hej,choď policatom nahlásiť resp: podať oznámenie,že ťa okradla o peniaze,bude to priestupok a dostane pokutu alebo nabehni osobne :wink: alebo súčasne podaš oznámenie budú ju pokutovať a môžeš si to vybaviť aj osobne :lol:




a ked budes tak mila posles mi jej adresu hm?bo ju hladam aby som to vybavil osobne.a peniaze ktore sme investovali sa nam vratia spät?


nuž ja jej adresu nemám ale určite ti ju mile rád poskytne pán admin treba ho kontaktovať

Dobry den sme oklamani aj mi nas kontakt je peter9285az´et.sk vieme nanu adresu mozme sa spojit okradnute osoby a ist podat na policiu dajte vediet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 29, 2012 3:08 pm

Re: Dobry den Ja som sa ties dal obabrat o peniaze pred tyz

od vanana » Ned Aug 26, 2012 6:40 pm

Mne peniaze vratila..uz davno..Ja som jej hned pisala email ze ci sa nehambi klamat matky ktore maju tak isto deti ako ona.Ze ci ma vobec chrbtovu kost..Asi to na nu zabralo lebo mi peniaze vratila...Ale by si aj tak zasluzila aby jej niekto dobre nalozil..ved urcite oklamala vela dalsich...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 7:22 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť