Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrod a šestonedelie - Pozor na doktorov!

od Misiacik81 » Pia Okt 03, 2008 3:26 pm

adinka aj ja som prvú rodila na Antolskej.....ale no horor,najprv mi doktor vynadal,že načo som tr......ked teraz nevládzem tlačit a druhý den po porode v noci vtrhla sestrička na izbu a začala vrieskat namna že jak si dovolujem tam fajčit.......a to som vtedy ešte nefajčila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od adinka33 » Pia Okt 03, 2008 3:49 pm

no mysiacik tak to je sila!!! :( :( :cry: si si teda vytrpela svoje, no hroza aki su niektori doktori a sestricky!!! :x ja si musim zaklopat, ze mam stastie na doktorov, (klop,klop...) nakolko mam vynikajuceho gynekologa /len skoda, ze on uz nechodi odrodit mamicky :wink: /, vynikajuceho zubara a vynikajucu obvodnu p.doktorku a moje deticky maju tu najvynikajucejsiu p.doktorku :lol: :lol: :lol: no ale chcela som tym povedat, ze ani nahodou by som ziadneho doktora nepodplatila, nakolko si to podla mna nezasluzia a co sa tyka ich platov, su az privelmi dobre zaplateni a napriek tomu stale iba placu!!! keby boli vsetci taki akych mam ja, tak prosim to nepoviem ani slovo, ale platit niekomu kto je taky ako si mala napr. ty to tak to je NO COMMENT!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Misiacik81 » Pia Okt 03, 2008 4:34 pm

A to som rodila ževraj pri najlepšiom doktorovi dr.čierny a aj na vyzitách sa bavil s mamičkami ako so šlapkami z ulice.....NO HOROR :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od adinka33 » Pia Okt 03, 2008 4:46 pm

mysiacik tak teraz si ma totalne sokovala, nakolko som o nom pocula a citala len to najlepsie!!! :x tu prvu doktorku si nepamatam, ale ten doktor /co mi odrodil druheho / sa vola Kutlak :evil: a pani doktorka s velkym D sa vola Malova :lol: :lol: :lol: a este k Ciernym, neviem ci tam este robi aj jeho zena, ale ta je fakt vyborna, poznam osobne - teda ked som chodila na kontroly a ultrazvuky - tak tak to myslim :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Misiacik81 » Pia Okt 03, 2008 5:02 pm

A ked som ostala druhý krát tehotná tak som zmenila aj gynekologičku,začala som chodit do dúbravky a idem Ti na prvý ultrazvuk a zbadala som na kresle sediet dr.Cierneho.....no skoro som potratila :? :? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od adinka33 » Pia Okt 03, 2008 5:29 pm

no fajn, tak to by som zrejme tam aj ja skolabovala :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Betty11 » Pia Okt 03, 2008 5:47 pm

Nununuska, nemusíš sa báť! Aj ja som rodila moju prvú dcérku minulý rok v októbri a na prvorodičku to bolo super! Hlavne sa nemožeš báť! Ja som sa zobila v noci o 1.15 na to, že mi čosi tečie a o 2 sme prišli do porodnice, kde som sa prezliekla a čakala na chodbe pred vyšotrovňou. Keď som sa postavila hneď mi odtiekla plodová voda a povedali mi že i keď nemám ešte bolesti som otvorená na 3 prsty. Sumar sumarum, dcérka sa mi narodila 7.05 ráno. Netrvalo to dlho! Držím ti palce, aby si sa nebála a uvidíš, všetko bude v pohode! Ja idem opať rodiť v máji, no poviem ti pravdu, že sa vobec nebojím - ani na to nemyslím. Myslí pozitívne - a všetko pozitívne aj dopadne! Drž sa!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia Júl 25, 2008 12:00 am

od Misiacik81 » Pia Okt 03, 2008 5:49 pm

Jak ma zbadal,mi hovorí:Ja Vás odniekial poznám,ja mu nato,že ja som Tá čo ste mi povedal,že som nemala tr.....ked neviem tlačit :lol: :lol: :lol: No od hambi keby som na koze tak sa vrazí vedla malinkej :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od adinka33 » Pia Okt 03, 2008 6:31 pm

Misiacik81 píše:Jak ma zbadal,mi hovorí:Ja Vás odniekial poznám,ja mu nato,že ja som Tá čo ste mi povedal,že som nemala tr.....ked neviem tlačit :lol: :lol: :lol: No od hambi keby som na koze tak sa vrazí vedla malinkej :lol: :lol: :lol:


teda, tak to sa musel poriadne hanbit :oops: :evil: :oops: :evil: fuha, inak to musela byt potom riadna zabava :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Misiacik81 » Pia Okt 03, 2008 6:35 pm

To aj bola aspon premna ja som sa v duchu bavila a on rozdýchaval :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od adinka33 » Pia Okt 03, 2008 7:06 pm

tak tak mu treba :oops: :? , aj ja by som sa na niecom takom poriadne pozabavala :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

Betty11

od Nununuska » Pon Okt 06, 2008 1:07 pm

BETTY11: Tak ti ďakujem za pozbudzujúce slová, trošku pomohli a dúfam, že to nejak zvládnem. Utešujem sa, že keď všetky tie "rómky" 14 ročné porodili, tak porodím aj ja! A teraz sa vytešujem z takých blbovín ako kočiar, ktorý sme včera kúpili / aj keď by nemal byť kúpený dopredu, ale kto mi ho kúpi v takom termíne - 24.12.2008 /, máme už kúpené aj všetky tie capinky do postieľky, takže zabúdam na predpôrodný ošiaľ. Ale ide k pôrodu so mnou moja sestra / manžel sa ešte rozhoduje /, ona je riadne šibnutá - veselá a pozná celý personál, tak dúfam, že sa nebudem iba vyrehlovať, ale aj tlačiť to dieťatko. Takže sa teším na sesterské dristíky a zábavu okolo toho. Myslím, že keď napíšem, že sestra bola v Zámene manželiek a v novej rodine zničila žalúziu, tak si každý spomenie a povie, že tá je skutočne zábavná, takže dúfam, že taká zábavu bude aj pri pôrode.

Zatiaľ pá pá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Okt 01, 2008 1:07 pm

od Betty11 » Uto Okt 07, 2008 8:34 am

Nununuska, ja si myslím, že sa určite nemusíš báť. A ešte keď tam bude sestra, budú sa k tebe chovať milo. Pri prvom porode som bola sama, manžel nebol, no teraz prti drohom ho už chcem - bude mi oporou a nebudem vo vzdychárni sama. Neboj, aj mi sme kúpili všetký vecičky dopredu a porodila som v termíne - to sa len tak hovorí, že keď kupuješ dopredu sa niečo stane. Ale ja si myslím, že keď sa má čosi stáť, tak sa to aj stane či človek CHCE alebo NECHCE! DRŽ SA! A NECH TI TO VŠETKO DOBRE DOPADNE!!! Pa Betty11
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia Júl 25, 2008 12:00 am

od erina1 » Str Nov 05, 2008 10:00 am

ahoj, je mi velmi luto, ked niektora mamicka prezije nieco taketo, je to naozaj strasne, tak drzim palceky aby bolo vsetko v poriadku, vies, ja mam dve deti, obidve som rodila na antolskej u toho isteho dr. -havalda, prvykrat sa za to este neplatilo aj tak bol ochotny prist bez toho, ze by som mu dala co len 1sk, nesmierne mi pomohol, ked sa vyskytli po porode problemy, nebyt jeho, dnes nemam maternicu a ani moje druhe babo, ktore som rodila pred rokom a znovu u toho isteho lekara, aj ked uz za ten poplatok, ale povedala som si, uz ma raz doktori zbabrali akedze mi tento nesmierne pomohol a bol naozaj ochotny prist hoci kedy, aj mi dal telef.cisla domov aj k jeho mame lebo akurat isili tam, tak som si povedala, ze radsej aj zaplatim a mam istotu, ze mozem niekomu doverovat, ved ide v podstate o dva zivoty, tym nechcem povedat ze niekto je nezodpovedný, ked si lekara nezaplati, pretoze ak ho aj tak nepozna, nemusi byt vzdy spokojny, mozno treba dat len na skusenosti svojich znamych, aby sa tomu aspon trosku predislo, ja som ho doporucila dalsim kamaratkam a boli vsetky spokojne, drzim vam palce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Nov 07, 2007 1:00 am

od natusa » Štv Dec 04, 2008 10:16 am

ja mam tri deti a nedala som doktorom ani korunu vlastne pardon zaplatila som si epiduralku pred polrokom sa mi narodil syncek po dvoch dnoch trapenia inac najprv som ju nechcela .je to vyborna vec bola som tak vycerpana a maly bol dost velky asi by som to nezvladla.ked mi dali epidural to by som nikdy neverila pocas najvecsich kontrakcii som si pospala ako male babo vobec ziadna bolest.bola som sice napojena na monitore ale ked prisla posledna faza porodu bola som maximalne odychnuta a pripravena na pokyny lekara.tieto peniazky za to stali!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť