Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Recepty – Varenie – Pečenie - ***PEčIETE TORTY?"pečenie doma...napady,rady,grify,skus

od janka97 » Pon Júl 05, 2010 10:37 pm

Janka81 píše:
nelly123 píše:
janka97 píše:Ahojte pridala som moju ďalšiu tortičku do galérie :lol:



... :D ...Jani ty si ale šikulka :wink: :wink: :wink: krasne tortičky :D :D :D -ty maš zlate "ručiny"-(ako hovori moja lilika) 8) 8) 8) kraaaasnnne...


Tak ona je komplet šikovná!! :lol: :lol: :lol: A Ty aj žiješ Deniska??čo naša strana politická :?: :?: :?: :wink: :wink: :wink: :wink:



Ale Janiu budem sa červenať tortička je taká origoš domácka a ak mrkneš ku mne do albumu mám tam háčkované šatky urobím aj pre nás členky SMS??? :?: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Pon Júl 05, 2010 11:04 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:
nelly123 píše:
janka97 píše:Ahojte pridala som moju ďalšiu tortičku do galérie :lol:



... :D ...Jani ty si ale šikulka :wink: :wink: :wink: krasne tortičky :D :D :D -ty maš zlate "ručiny"-(ako hovori moja lilika) 8) 8) 8) kraaaasnnne...


Tak ona je komplet šikovná!! :lol: :lol: :lol: A Ty aj žiješ Deniska??čo naša strana politická :?: :?: :?: :wink: :wink: :wink: :wink:



Ale Janiu budem sa červenať tortička je taká origoš domácka a ak mrkneš ku mne do albumu mám tam háčkované šatky urobím aj pre nás členky SMS??? :?: :?:



Nooo,tak všetko naj naj naj Janulka :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
tortička krásna,len mne by Niko ofrflal tie mandarinky :wink:

a šatky beriem samozrejme :wink: :wink: :wink: kolko máme členiek??
Ja ,Ty, alex,Lidka,sisu,Deniska ,adel,Linda----kto sa pridá,či na koho som zabudla??inguli?? :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Uto Júl 06, 2010 8:23 am

Čo sa týka mandariniek moje deti v pohode sú aj vo vnútri tortičky a je to aké sviežejšie.

A čo sa týka členiek SMS prosím ohláste sa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od nelly123 » Str Júl 07, 2010 12:35 pm

janka97 píše:Čo sa týka mandariniek moje deti v pohode sú aj vo vnútri tortičky a je to aké sviežejšie.

A čo sa týka členiek SMS prosím ohláste sa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


...Ahojte kočky :P ..konečne možem pisat-vobec sa mi nedalo pisat,na diskusie,ale admin poradil a je to už o.k,za čo mu velka vdaka :D :wink: ...ja vas sledujem,čo pišete atd.na niečom sa dobre bavim(radka a jej 666).. :wink: ...len teraz už malu nemam v školke,tak toho času je pomenej...hačkovane šatky som kukala,su kraaasne-ako všetko-od janky 8) ....a do našej strany,su super napad...ešte schudnut a vyformovat postavičky-aby mala janka menej prace a ušetrime volebny rozpočet :D :D :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od sandras » Sob Júl 10, 2010 10:18 am

ahojte, najnovší moj výtvor je v galerii ... dcera ma mometálne Kitty-mániu, takže chcela takú tortičku. Alebo motýľa ... tak som to skombinovala :wink:

Vnútro je moja klasika, mramorovy korpus s pudingovým kremom a jahodami.

Ja tiež chudnem, takže si dam len malinký kusok :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nelly123 » Štv Aug 26, 2010 2:33 pm

sandras píše:ahojte, najnovší moj výtvor je v galerii ... dcera ma mometálne Kitty-mániu, takže chcela takú tortičku. Alebo motýľa ... tak som to skombinovala :wink:

Vnútro je moja klasika, mramorovy korpus s pudingovým kremom a jahodami.

Ja tiež chudnem, takže si dam len malinký kusok :lol:
:wink: :wink: :wink: :wink: super,krasna tortička :P :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od nelly123 » Štv Aug 26, 2010 2:37 pm

:D :D :D ahojte babybazarky"...hodila som fotky do galerky-pre našu lili k 5 ročkom,na jej želanie"babika barbie"...je poschodova,sp.cesto kl.piškota a vrchne-orechove,plnka pudingovo-bananova(naša naj)+malinovy džemik a trošku konaku-ale len na chut :wink: ...mala skoro 6 kg! :P :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od otrida11 » Štv Aug 26, 2010 2:58 pm

nelly123 píše::D :D :D ahojte babybazarky"...hodila som fotky do galerky-pre našu lili k 5 ročkom,na jej želanie"babika barbie"...je poschodova,sp.cesto kl.piškota a vrchne-orechove,plnka pudingovo-bananova(naša naj)+malinovy džemik a trošku konaku-ale len na chut :wink: ...mala skoro 6 kg! :P :wink: :wink: :wink:


WAW. :lol: MATE ZLATE RUCICKY. :lol: :lol: :lol: JE KRASNA.
MALEJ A AJ OSTATNYM DETICKAM VELA ZDRAVICKA. :P :P :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od Cherry2 » Str Okt 03, 2012 4:36 pm

Tak pridám inšpiráciu na pekné narodeninové torty, hlavne tá autíčková by sa doma páčila :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Okt 03, 2012 4:02 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť